آگهی استخدام شرکت آذرسیماب (سهامی خاص)

آذر سیماب
شهر های مورد نیاز : تبریز
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 31 فروردین ماه 94
متن آگهی

شرکت آذرسیماب (سهامی خاص) در نظر دارد جهت تکمیل کادر مالی خود در شهر تبریز،ازیک نفر(آقا)بامدرک تحصیلی لیسانس یافوق لیسانس حسابداری و با دارا بودن بیش از ۱۲سال سابقه کاری و حداکثر سن ۴۵ سال دعوت به همکاری نماید.

متقاضیان واجد شرایط میتوانند حداکثر استخدام شرکت آذرسیمابتا آخر وقت اداری ۳۱/۱/۹۴ رزومه کاری خود را از طریق ایمیل info.tabriz@azarsimab.com و یا شماره فاکس ۳۴۷۹۲۰۶۳ به دبیرخانه شرکت ارسال نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 34792063
وبسایت : azarsimab.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها