آگهی استخدام شركت گلرنگ پخش تهران

گلرنگ پخش
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز : تهران
تاریخ انقضاء : 10 اردیبهشت ماه 93
متن آگهی

شركت گلرنگ پخش تهران زير مجموعه گروه صنعتي گلرنگ جهت فعاليت در زمينه توزيع و پخش سراسري محصولات شويتنده بهداشتي آرايشي و سلولزي خود در داروخانه ها و مدارس تهران در نظر دارد تعدادي بازارياب و ويزيتورخانم و آقا با مدرك تحصيلي ديپلم به بالا با انگيزه و خلاق با حقوق و بيمه تكميلي بيمه عمر و حوادث و مزاياي عالي با برخي خدمات رفاهي ديگر دعوت به همكاري مينمايد.
آدرس:تهران -خيابان ميرزاي شيرازي – بين مطهري و بهشتي  – نبش كوچه عرفان – ساختمان گلرنگ – پ 213
تلفن:88556784و88556785 داخلي 104

اطلاعات تماس
نشانی : تهران -خيابان ميرزاي شيرازي - بين مطهري و بهشتي - نبش كوچه عرفان - ساختمان گلرنگ - پ 213
تلفن : 88556784و88556785 داخلي104
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها