آگهی استخدام شركت مهندسي شبكه پرنيان كنترل پارس

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 شهریور ماه 93
متن آگهی

شركت مهندسي شبكه پرنيان كنترل پارس براي تكميل تيم نصب ADSL خود از آقايان واجد شرايط با درآمد مناسب بشرح زير دعوت به همكاري مي نمايد:

– آشنا به Network+

– آشنا به نصب ويندوز و نرم افزار

-آشنا به پسيو و شبكه

– داراي حداقل مدرك كارداني

– داراي وسيله نقليه ترجيحا موتور سيكلت

– محل فعاليت تهران

واجدين شرايط مي توانند نسبت به ارسال رزومه كاري خود به آدرس parnianc@gmail.com اقدام نمايند و يا براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره ٨٨٤٢٧٨٦٨ و ٨٦٠٢١٩٨٤ تماس حاصل فرمايند

با تشكر

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ٨٨٤٢٧٨٦٨ و ٨٦٠٢١٩٨٤
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها