آگهی استخدام شركت امداد خودرو ايران

امداد خودرو ایران
شهر های مورد نیاز : اهواز – بهبهان-ایذه- رامهرمز - باغملک
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 20 اردیبهشت ماه 93
متن آگهی

شركت امداد خودرو ايران(دفتر منطقه اي اهواز) در نظر دارد از واجدين شرايط ذيل اقدام به جذب کارشناس فنی در شهر های  اهواز – بهبهان-ایذه- رامهرمز – باغملک نمايد.  متقاضيان مي توانند از تاريخ  01/02/93 لغايت 20/02/93 هر روز از ساعت08:00 لغايت 00:12جهت انجام مصاحبه  به آدرس اهواز-گلستان – ميدان كارگر – خيابان كارون – پلاك 6 مراجعه و جهت دريافت اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 3722322-0611 تماس حاصل فرمايند.
شرايط :
1-      ليسانس مكانيك خودرو
2-      آشنايي با  نرم افزار EXCEL
3-      آشنايي با  نرم افزار EXCEL
4-      حداقل سن 25 و حداكثر 35 سال
5-      حداقل یکسال سابقه کار مفید.

اطلاعات تماس
نشانی : اهواز-گلستان – ميدان كارگر – خيابان كارون – پلاك 6
تلفن : 3722322-0611
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها