آگهی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (تمدید)

سازمان ثبت و اسناد و املاک کشور
شهر های مورد نیاز : سراسر کشور
تعداد مورد نیاز : 800 نفر
تاریخ انقضاء : 1 شهریور ماه 93
متن آگهی

بدين‌وسيله به اطلاع آن دسته از متقاضيان ثبت‌نام در آزمون استخدامي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور سال 1393 كه در زمان مقرر( 22/05/93 لغایت 28/05/93 ) موفق به ثبت نام نگرديده، و يا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده‌ ولي تاكنون موفق به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود نشده‌اند، مي‌رساند به منظور فراهم آوردن تسهيلات لازم براي اين دسته از داوطلبان ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات حداكثر تا روز شنبه مورخ 01/06/93 تمديد مي‌گردد. اين تاريخ به هيچ عنوان قابل تمديد نمي باشد.

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي سازمان ثبت اسناد و  املاك كشوردر سال 1393 مي‌رساند،كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 آغاز و لغايت روز سه شنبه مورخ 28/5/93 پايان مي‌پذيرد.

 دريافت فايل جداول مربوط به عناوين شغلي مورد نياز فرمت PDF

 دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون، و با در نظر داشتن مواردي از قبيل عناوين شغلي، محل جغرافيايي خدمت، رشته‌ها و مدارك تحصيلي و جنس مورد پذيرش (مطابق جدول ذيل اين اطلاعيه) و با فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
شرايط عمومي استخدام:
تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
داشتن تابعيت ایران .
التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ويژه آقايان).
عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسماني و رواني و توانائي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند.
داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
شرايط اختصاصي استخدام:  
-داشتن حداقل 20 سال سن و حداكثر 32 سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر 35 سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (28/5/93) می­باشد.
تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه­هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلباني كه در جبهه­ هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده­ اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (25 درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا ميزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (25 درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداكثر سن معاف مي­باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاه­ هاي مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
تذكر مهم:
1-داوطلبان متقاضي استخدام مي بايست تا آخرين روز مهلت ثبت نام (28/5/93) در مقطع تحصيلي اعلام شده فارغ التحصيل شده باشند.
2-داوطلبان متقاضي استخدام مي‌بايست تا آخرين روز مهلت ثبت نام (28/5/93) داراي كارت پايان خدمت يا معافيت دائم باشند.
ج- مراحل ثبت نام :
– مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشاني:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ 22/5/93 تا پایان روز سه شنبه 28/5/93 پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشاني:  www.sanjesh.orgنسبت به واریز مبلغ 530.000 (پانصد و سي هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاك كشور از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پيگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح 3: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.
توضیح 4: قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط (عمومی، اختصاصی و…) خود با مفاد آگهي استخدام اطمينان حاصل نمايند. همچنين به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان ثبت اسناد و املاك كشور نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شركت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 26/6/93 لغايت روز پنجشنبه مورخ 27/6/93 برای مشاهده و پرینت، بر روی سايت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 28/6/93 در تعدادي از مراكز استان­ها، با توجه به تعداد متقاضيان شركت كننده در آزمون برگزار خواهد شد كه اطلاعات لازم يك هفته قبل از آزمون (در تاريخ 20/06/93) از طريق سايت اطلاع­رساني خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و حتي در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلا اثر مي­گردد .
 دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
مواد آزمون:
الف ) آزمون توانمندي­هاي عمومي شامل: 1- زبان و ادبيات فارسي  2- زبان انگلیسی عمومی 3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فناوری اطلاعات (مهارتهاي 3، 4، 6 و 7 I.C.D.L) 5- معارف اسلامي 6- اطلاعات سياسي، اجتماعي و مباني قانوني می­باشد.
تبصره :  اقليت هاي ديني از پاسخگوئي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي­شود.
ب) آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب (طبق جدول ذيل اين اطلاعيه) مي‌باشد. مواد آزمون تخصصي در تاريخ 28/5/93 از طريق سايت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
تذكرات:
1- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
2-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافيائي مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافيائي مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح که محل جغرافيائي مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافيائي مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافيائي مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافيائي مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافيائي مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بايستي مدارك مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارك مورد نياز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند.
3-از كل مجوز استخدامي اخذ شده، بیست و پنج درصد (25%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه 25 درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.
4- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل 6ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.
توجه 1: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.
توجه 2: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند.
 5-استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
6- معلولين عادي بشرط كسب حد نصاب نمره لازم(60درصد نمره عمومی) و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
7-انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد كل نمره آزمون)  را كسب كرده اند، به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي انجام خواهد شد.
8-كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندي­هاي عمومي صرفاً به منزله تاييد صلاحيت عمومي و تصحيح اوراق امتحان بوده و هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي­كند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي، مصاحبه و با رعايت اولويت­هاي مقرر صورت مي­پذيرد.
9-به ثبت نام دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پائين‌تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
10-مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون ( حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي به تاييد سازمان مركزي  دانشگاه  مذكور برسد.
11-مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج درآگهي است،از انجام مراحل بعدي محروم گرديده ودرصورت صدورحكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلا اثر مي گردد.
12-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر 2 ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
13-انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل گزينش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.
 دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 دريافت فايل جداول مربوط به عناوين شغلي مورد نياز فرمت PDF

دریافت فایل جدول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت word

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : ssaa.ir
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
نام شما
۲۲:۳۴ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

میخوام فوش بدم اما خوب منتشر نمیشه
53000 تومن ………………
هرچی دوست دارید جای نقطه چین بگید

[پاسخ]

نام شما
۲۳:۱۸ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

اگه داشتم واسه هر استخدامى اين همه پول بدم ديگه چه نيازى به کار داشتم.واقعا از جوان بيکار اين پولارو گرفتن حلال.ثبت نام کنکورارشد اينقد پولش نشد.

[پاسخ]

سلام
۰۰:۳۶ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

این شروط معدل کجاست

[پاسخ]

sina
۰۲:۴۲ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

اصلا چرا باید هزینه آزمون استغدامی رو مردم باید بدن خودشون چرا نمیدن مگه کم دارن؟!!!!

[پاسخ]

کارآفرین
۱۰:۳۲ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

53.000 تومان!!
تصمیم گرفتم یک شرکت بزنم فقط آزمون استخدامی برگزار کنم.والــــــا …… اصلا چه کاریه خودم استخدام شم؟؟

[پاسخ]

بیکار
۱۰:۳۷ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

منم با نظر بقیه موافقم . اگه قرار باشه ما بابت هر استخدامی که اعلام بشه این همه هزینه کنیم که ….. واقعا انصافشون کجا رفته ؟

[پاسخ]

نام شما
۱۱:۰۳ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

آخه 530000 تومان
انصافتونو بابا
آخه اوراق امتحانی و کرایه جا که اینقدر نمیشه ی کیک و ساندیس هم که میخوایین بدین برای 2000 نفر عمرا همچین مبالغی بخواد
چرا آخه ما جوانای بیکار چه گناهی کردیم؟

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۱۷ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

خدا لعنتتون کنه
مگه میخواین چکار کنین یه امتحان دیگه
53000 چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////
ادارات دولتی با هم مسابقه گذاشن هر کی بیشتر بهتر
والا خجالتم خوب چیزیه
یه مبلغی بذارین لاقل با پول یارانمون جور در بیاد

[پاسخ]

mostafa
۱۳:۲۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

53000 * تهداد شرکت کننده ؟؟؟؟

فکر کنم دو سه میلیارد بشه .

[پاسخ]

مریم تهرانی
۱۳:۳۵ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

دوستان این سازمان اصلن چه جور سازمانیه حیطه کاریش چطوره مزایا و حقوق چقدره ؟ ارتقای شغلیش چطوره ؟ من هیچ اشنایی با این سازمان ندارم همون دختر اسناد رسمی هست که تفکیک میشه

[پاسخ]

یه بیکار
۱۴:۰۳ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

یکم رحم و مروت داشته باشی باشین.
دوستان بیکار مثل خودم بیاین باهم مثل اون دوست کارآفرین شرکت بزنیم آزمون برگزار کنیم مثل اینکه پول خوبی توش هست اینا 53000 تومان میگیرن ما 20000 تومان میگیریم مشتری هم بیشتر میشه. والاااااا

[پاسخ]

زهرا
۱۴:۴۶ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

نگید استخدامی بگید گاو صندوقشون پول کم داره ما این پولا را بدیم یه عده ای بدزدن بخورن ابم روش
بانک مللت300000بانک سپه300000تامین اجتماعی5000000الانم 530000چه خبره ؟همشونم که 1 نفر میخوان

[پاسخ]

mmt
۱۶:۲۸ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

چه مملکت در پیتی داریم ما. هیچ کس نیست رسیدگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟53هزار داشتم میرفتم سفر.من حاضرم پول بدم به شرطی که بگن میخوان این همه پولو چیکار کنن؟

[پاسخ]

lمهدی
۱۶:۳۲ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

خیلی از متقاضیان توان ÷رداخت وجه استخدامی را ندارند لطفا تجدید نظر شود

[پاسخ]

اویس نجفی سبزواری
۱۶:۴۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

تا تو این مملکت باند بازی و پارتی بازی ریشه کن نشه ، این استخدامی ها همش دروغه و استخدام هم نمیشیم – فقط 53 تومان از جیب بابای بدبختمون کم میشه *

[پاسخ]

جابر
۱۷:۴۹ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

دوستان عزیز اینا دارن از بیکاری جوانان ایرانی سوء استفاده میکنند . دولت روحانی روی خودشو نشون داد . بیان توی بازار چند نفری سرمایه بزارین تولیدی و تعاونی بزنید . اینا یه مشت کلاه بردار هستن که هیچ ارگانی به اینا نمی تونه رسیدگی کنند . خواهشا کسی توی شکم این مفت خورهای عوضی پول ندین من خیلی پول دادم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم . بیان بچه ها با 20:30 تماس بگیریم و بهشون بگیم دارن با احساسات جوونا و جیبشون بازی میکنند

[پاسخ]

اسی
۱۸:۲۵ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

خدا تو کجایی که دارن با ما اینطور رفتار میکنن اره میدونم توام با اینایی
این 53000 سرطانی واسه بچه ها تون بشه

[پاسخ]

ma
۱۸:۲۶ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

شرط معدل كجاست؟سازماني نيست روي اين مبالغ ثبت نام نظارت كنه؟يا خودشونو به خواب زدن.

[پاسخ]

امیر
۱۸:۵۶ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

53000تومان!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا چه خبره مگه آخر زمان شده؟ کنکور دکتریش انقدر نیست احتمالا رو دست دکتری آزاد می خواین بزنیدا

[پاسخ]

سمیه
۱۹:۲۳ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

ارشد علوم اجتماعی هستم دختر هستم 25 ساله شهر زاهدان ایا زن نمیخواد لطفا پاسخ بدید ممنوم

[پاسخ]

farid
۱۹:۲۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

حالا پولش به جهنم این همه پول خرج کردیم اینم روش مسئله اینه که ازمون فرمالیته است تا حالا کسی از دوست و فامیل و اشناهاتون توی ازمون استخدامی قبول شدن؟البته اونایی رو که سهمیه دارن بذارید کنار….. اونایی رو هم که با پارتی بدون هیچ ازمونی رفتن سر کار بذارید کنار….. حالا بگید؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۳۹ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

واقعا باید چکار کنیم ؟ خودکشی هم کنیم راحت تریم چقد از بابا هامون پول آزمون بگیریم یه قرون درامد نداشته باشیم خدایا کمکمون کن

[پاسخ]

ال لاف
۲۱:۰۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

وای خدا . چه خبره. من حساب کردم این همه که پول ازمون دادم اگه میزاشتم بانک یه وام خوب بهم می دادن. انصافتونو ………….

[پاسخ]

ناشناس
۲۱:۱۹ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

یه کیک ساندیس یا با 4 صفحه سوال مگه هزینه اش چقدر میشه ! چه جور حساب کردن که به این مبلغ رسیدن کیلومتری هم حساب می کردی این قدر نمیشد.

[پاسخ]

محسن
۲۲:۱۳ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

آره من یکی از اقوامم تو آزمون پارسال آبفا شرکت کرد رتبه دو شد رفت مصاحبه. مصاحبشو با پارتی اوکی کرد.

[پاسخ]

نیلوفر
۲۲:۳۶ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

من خودم از جمله کسانی هستم که اصلا در این آزمونهایی که پول میگیرند شرکت نمی کنم اگر سایرین هم شرکت نکنن کم کم بساط این کارها برچیده میشه.
کشتیرانی با اینکه چندین بار ما رو برای آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی دعوت کرد هیچ هزینه ای هم نگرفت بعلاوه اینکه همیشه پذیرایی هم تو برنامه اش بود سر آزمون اول کیک و ساندیس ، سر مصاحبه های تخصصی هم معمولا با چای پذیرایی میشدیم در ضمن استخدام هم داشت و من پارتی بازی هم توش ندیدم.
مسئولین هم حتما باید رسیدگی کنند اون از مصاحبه های دکتری که هر دانشگاهی هر مبلغی که میخواد از 50 تومان تا 120 تومان میگیره این هم از آزمونهای استخدامی!
من هم موافق هستم که با شبکه های خبری مثلا شبکه 2 اخبار 20:30 تماس بگیریم باید از یه جایی شروع کرد تا بشه جلوی این کارها رو گرفت.
موفق باشید.

[پاسخ]

نام شما
۲۲:۵۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

واقعا حرامه آخه این پولا چیه میگیرن چیکار میکنن با این پولای ثبت نام

[پاسخ]

ایکس
۲۳:۲۱ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

چرا موقع ثبت نام به من پیغام میده شما شرایط سنی رو ندارین؟!!! من متولد 63 و لیسانس هستم. مگه تا 32 سال مجاز نیست؟ من 30 سالمه! 53000 تومنم پرید؟!!

[پاسخ]

باران
۲۳:۳۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

چه درآمد خوبی هرکی 50 تومن بده کمتون نباشه

[پاسخ]

goli
۲۳:۳۴ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

بازم بودجه یه سازمان تموم شده میخان با برگزاری یه ازمون فرمالیته حقوق کارمنداشونو بدن.تازشم اون یه نفریم که میخان الان داره کار میکنه چرا این همه هزینه بدیم وقتی میدونیم که هیچ شانسی برا قبولی نداریم

[پاسخ]

محیا
۲۳:۴۳ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

جدیدا استخدامی هاخانم نمیخاد ماکه این همه درس خوندیم چیکارکنیم؟؟؟؟؟کسی هست جواب بده؟

[پاسخ]

س
۰۰:۴۸ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

سلام میدونید چیه جیب کله گنده هاشون خالی شده بیچاره هارباید از یه جایی کسب در امد کنند دیگه گرگ شکمشون پاره کنه فقط شکم گنده کردند خاک تو سرشون بی شرفا

[پاسخ]

محمد
۰۰:۵۴ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

خداوکیلی این مملکت دیگه جای موندن نیست …

[پاسخ]

امین
۰۲:۲۲ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان یادداشت های پایانی فایل ورد ضمیمه مبلغ واریزی رو136000 ریال اعلام کرده!!!!!!!!!!!!!!!!
شما چی فکر میکنین؟؟

[پاسخ]

محسن
۰۹:۲۵ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

سلام
به همه دوستان .کدوم استخدامی.من تا الان 10 تاآزمون استخدامی دادم .همشونم قبول شدم .نوبت مصاحبه که میشه ردم میکنن.پس
عدالت علی کجا رفته

[پاسخ]

یاسر
۰۹:۲۶ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

تازه جالب اینجاست کسانی که سال گذشته گزینش شدن هنوز دعوت به کار نشدن ، واقعا خیلی پر رویند که دوباره اومدن آزمون برگذار کردن……..

[پاسخ]

نام شما
۰۹:۳۰ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

این همه پول میگیرن آخرشم پارتی بازیه هااااااااااااا

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۱۶ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

سه سال پيش يک اداره اى اگهى زده بود مبلغش 5000تومان بود تو بانک پرداختش کردم اومدم بيرون پسر يکى از همسايه هامون با پارتى رفته بود سرکار همونجا به من گفت اگه پارتى دارى ازمون بده وگرنه فايده اى نداره منم رسيد بانکو جلوش پاره کردم ريختم تو جوب.اينا همش فرماليته است

[پاسخ]

لیلا
۱۰:۳۰ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

53 هزار تومان؟؟؟؟ خدای من اینا ملت رو چی فرض کردن ، به قرآن این پولا خوردن نداره … اگه حساب کنیم حداقل 30000 نفر ثبت نام کنن میشه 159000000 از این پول حداکثر برا 30000 نفر 1500 خرج کنن میشه 45000000 حالا اگه از کل پول اینو کم کنیم باقیمانده میشه 114000000 در واقع این پول میره تو حساب آقایون… بیچاره ما بیکارا هم بیکاریم هم باید پول تو جیبی آقایون رو بدیم…

[پاسخ]

جواد
۱۰:۵۶ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

این همه پول برای یه آزمون استخدامی واقعا بی انصافیه .ازهمه بدتر اینکه تعدادمحدودی میخوان وهمون تعداد روهم از بین آشنایان خودشون انتخاب میکنند.همه اش فرمایشیه .دارن از بیکاری جوونهای ایرنی سوءاستفاده میکنن.آخه کسی که بیکار وجویای کار هست این پول روازکجا بیاره .من که روم نمیشه تو سن 29 سالگی از بابام پول بگیرم .یه ذره انصاف داشته باشین ومردم رو درک کنین .

[پاسخ]

mostafa
۱۱:۴۵ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

کلا 800 نفر تو کشور برمیدارن . خوب خوش بینانش اینه که 400 نفرشون آشنا هستن و 400 نفرشونو از بین ما بی پارتی ها بر میدارن.
خوب هممون هم که حداقل لیسانس داریم.
فکر نمیکنم کمتر از 30000 ثبت نام کننده باشه.چون طرف پول هم داده همه این 30000 نفر درس ها رو خوب خوندن و نمیشه کسی و نادیده گرفت

حالا 30000 تقسیم به 400 میشه یک به 75 قبولی تو این آزمون.
اینا همش مشکلات بچه های دهه 60 هست که اعلام کردن زایمان زیاد بشه بعد دهه 70و80 گفتن کافیه حالا دوباره نوزاد کم شده میگن بچه بیارید.
نکته جالب اینه قبل ما کار بود بعد ما دهه 60ی ها که اومدیم چون زیادیم کار نیست.یه 10-20 سال دیگه که دهه 70-80 میاد کار فت و فراوونه . مثل کنکوری که ما میدادیم و کنکوری که الان اصلا فرمالیته شده

لعنت به ………………….

[پاسخ]

ds
۱۲:۵۷ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

بازم شهید جانباز هست بیاد دیگه جا هستاااااااااااا
مسخره ها

[پاسخ]

مجتبی
۱۴:۰۴ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

خواهشا جمعش کنید با این هزینه ثبت نام اونم چی واسه یه نفر که خودش سرکار هست…متاسفم متاسفم

[پاسخ]

شاکی
۱۵:۳۲ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

نمیدونم جوونا رو چی شده با سواد شدن بجای اینکه به خودشون بیان و گول این حرفا رو نخورن همش پول تو حلقوم اینا میریزن!!!
ما اگه داشتیم واسه هرآزمون بیخودی اینقد پول بدیم کار میخواستیم چیکار!!!تازه به درد سرشم نمی ارزه فقط علافیه!دقت کردین آگهیاشون چقد مبهم و گنگه!میخوام بدونم این پول تو جیب کی میره این حق منه

[پاسخ]

لعیا
۱۵:۵۷ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

خیلی میبخشید ولی همین شما ها که میگید واای چه خبره. همه ثبت نام می کنید و روز امتحان جای سوزن انداختن نیست.

[پاسخ]

نا امید
۱۶:۲۸ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

بخدا خسته ام. کاش امام زمان ظهور می کرد. چقدر بی انصافی ؟؟ چقدر پارتی بازی؟؟ خدایا به ماها کمک کن ما پارتی نداریم. ما فقط روز و شب مون داره میگذره با نا امیدی. من نمیدونم این طرح افزایش جمعیت کشور چه طرح مسخره ای شده آخه ما جوونا که داریم روز به روز کسل و مفلوک میشیم به چه امیدی به این طرح های مسخره باید توجه کنیم. 53000 تومن پول از دید من فقط بیچاره تر کردن مردم هست. متاسفم برای خودم و برای همه

[پاسخ]

الهام
۱۷:۲۸ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

بر و بچ خودتونو ناراحت نکنید قرار نیست با این حرفا به کسی بربخوره با خونسردی تمام بگید چقد ارزون بابا یکم بیشتر بگیرین اخه انقدر حلال خوری و از حق زنو بچتون گذشتون از شما بعیده تو رو خدا گرونترش کنید گناه دارید شغل و کسب و کارتون همینه فقط….

[پاسخ]

محمود
۱۸:۲۶ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

متاسفم که …
یه روز تو شیر روغن میریزن
یه روز وایتکس میریزن
یه روز هم جیب جماعت بیکار و بی پول را به بهانه استخدام می زنن
این پول ها خوردن نداره
کی بشه که آه مردم دامنتونو بگیره….

[پاسخ]

nahan
۱۸:۴۸ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

من تیر ماه امتحانام تموم شد .ینی الان اون شرطی که گفته تا پایان 28مرداد باید فارغ التحصیل شده باشیم شامل منم میشه؟ یا اینکه مدرکو باید داشته باشیم؟ میشه جوابمو بدین ممنون میشم.

[پاسخ]

احسان
۱۹:۳۷ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

تو کل کشور دوسه نفر از هر رشته می خوان. فکر نکنم 53000 تومان مبلغ درستی برا یه امتحان فرمالیته باشه.

[پاسخ]

سارا
۲۱:۲۲ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

اخه 53000ت واسه چی؟ حداقل میگفتین هرکی توی ازمون قبول بشه این مبلغ رو بده. هر وقت بودجه کم بیاد یه پولی از مردم میگیرین و اسمشو میزارین استخدامی.

[پاسخ]

elaei
۲۲:۱۳ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

عجب وضعی شده به خدا، شرط معدلم نذاشتن که میزان شرکت کننده و در نتیجه میزان پرداختی 53000 تومن بیشتر بشه !!!

[پاسخ]

هادی
۲۲:۴۲ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

سلام
این همه پول را برای سرمایه گذاری کدام پروژه می خواهید؟؟؟؟؟

[پاسخ]

سایه
۰۰:۰۴ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

ببینید چقدر ما جوونا بدبخت شدیم که باید اینجا دردو دل کنیم هیچ جا و هیچ کس به فکر مانیست بخدا از روزی که فارغ التحصیل شدم هر روز دارم افسرده تر میشم تا کی بیکاری و بی پولی ادامه داره بهترین روزای جوانی مون رو داریم از دست میدیم همه دغدغه زندگیمون شده پیداکردن یه کار. واقعا ما جوانای ایرونی خیلی کم توقع هستیم.واقعا چطوری این طرح افزایش جمعیت رو دادن مردم دارن از گرسنگی و تورم و بیکاری و… میمیرن بچه جدید بیاد که چی بشه بیاد در اینده مثل ما درد و رنج بکشه.
من دیگه این آزمونا رو شرکت نمیکنم اینقدر از این 50تومنا دادم و نتیجه نگرفتم خسته شدم…

[پاسخ]

سجاد
۰۰:۲۳ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

من یه مشکل دارم
بالا نوشته معافیت دایم که پزشکی هم جز معافیت ها حساب میشه
الان که ثبت نام کردم نوشته معافیت به جز پزشکی
حالا موندم کدوم درسته اگه متن بالا درسته برم امتحان بدم وگرنه یه مشتری پیدا کنم اطلاعاتم رو ویرایش کنم 53 تومانم رو بگیرم
خوش به حالتون لااقل شرایط امتحان رو دارید من معافیت پزشکی دارم اصلا نمی تونم امتحان بدم

[پاسخ]

نرجس
۰۱:۴۴ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

هرروز یه ارگانی استخدامی داره اما نمیدونم چرابااین همه کل …بیکارن ماکه میدونیم این امتحانات…فقط واسه …اینه.
50000 تومن؟ واسه هر امتحان
دست مریزاد دارید حساب کنید800 نفر 50000 چقد میشه؟

[پاسخ]

راستگو
۰۴:۵۲ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

آقا عجب کاسبی راه انداختن واسه خودشون . 5 هزار تومن پول 4 برگ کاغذ و یه ساندیس میشه . شیرین 40-45 تومن برای خودشون سود داره . یک شبه چه پولهایی جمع میکنن عزیزان خدمت گذار!!!

[پاسخ]

امیر
۰۸:۱۸ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

واقعا اگر این همه پولی که واسه هر آزمون استخدامی از ملت گرفته میشه، همون عده ای که پول ندارن که اگر میداشتن سراغ آزمون با درصد قبولی پایین نمی اومدن، میشد از تجمیع این پولها یه کسب و کار ارزشمند واسه عده ی کثیری از جوانان راه انداخت. ای کاش…

[پاسخ]

نام شما
۰۹:۳۸ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

کاشکی منم جز مردم غزه بودم میمردم اینارو نمیدیدم 530000 تومان

[پاسخ]

شبنم مقدم
۰۹:۴۴ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

واقعا خودتون رو اینقدر اذیت نکنین،از هر شهر فقط یکنفر اونم 53000تومان.برین خودتونو مسخره کنین

[پاسخ]

رضا
۱۰:۱۸ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام. آقای مدیر لطفا جواب بده برام خیلی مهمه. تو متن آگهی نوشته در مناطق محروم اولویت با بومیه. یعنی اگه من ک ساکن یکی از شهرستانهای ايلامم برا بندر عباس ک جز مناطق محروم نیست شرکت کنم دیگه اونجا اولویت برا بومی نیست? یعنی بومی ها ی بندر عباس صرف بومی بودنشون امتیاز بیشتری نسبت ب من ک بومی اونجا نیستم ندارن?منتظر جوابتونم ک ثبت نام کنم

[پاسخ]

MSH
۱۰:۲۸ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

با سلام
گفتن از نیرو جوان و جویای کار استفاده کنید
اینا هم بهترین استفاده ای که می تونند بکنند سر کیسه کردن این بد بختاس که تو این مملکت زندگی می کنند
بعد دنبال راهین که جمعیت اضافه شه… شما بجا اینکه روش های پیشگیری از برداری رو ممنوع و غیر قانونی کنید فکری به حال بیکاران مملکت کنید که بتونن ازدواج کنن

[پاسخ]

علی
۱۰:۴۵ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

دریافت هزینه آزمون با این مبالغ صرفا برای افزایش بودجه ویاکسری بودجه سازمانهاست و استخدامی درکارنیست سرکاریم

[پاسخ]

پروا
۱۲:۳۶ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان عزیز خودتونو ناراحت نکنین برین دنبال کار آزاد.

[پاسخ]

hercol
۱۲:۴۷ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام من کارشناسی فناوری اطلاعات دارم میتونم شرکت کنم تو آزمون آخه تو جدول مشاغل نوشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش (شبکه و …)
لطفا راهنمایی کنید باتشکر

[پاسخ]

پول
۱۳:۲۰ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

دولت ها پول کم آوردن میخوان از پول مردم واسه کسری بودجه استفاده کنن تا پول این کارمندانی که بازنشست شده اند نداده اند استفاده کنم استخدامی در کار نیست.
الکی این همه پول رد تو جیب دولت نریزید، کشور ما این همه منابع از هر لحاظ داره باید بیان از مردم گدایی کنن……………

[پاسخ]

رئیس اسناد و املاک
۱۶:۵۶ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

با سلام خدمت دوستان
هدف ما از برگزاری این آزمون صرفاً جهت پرداخت وام به کارکنان سازمان می باشد .
راستی قرصام رو ساعت چند باید میخوردم.
آها …. ببخشید هدف ما از برگزاری این آزمون کمک به حل مشکل بیکاری در کشور بوده است .

[پاسخ]

نام شما
۱۷:۱۲ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

این دولت که دم از امید میزنه با این کاراش تمام جوانها را نا امید کرده

[پاسخ]

lمهتاب
۱۷:۳۹ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

خدا بیامرزه پدرتونو کدم کار ؟کدم کشک؟
جمیعا” سرکاریم با یه مدرک
بریم دنباله دلالی و شغلای آزاد
این استخدامیا بقران سرکارین پول ندین

[پاسخ]

1234
۱۸:۵۶ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

یعنی رسما مغازه باز کردند

[پاسخ]

فرزانه
۱۹:۴۸ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان بیکارم. خوب یه کم هم بستگی داشته باشید دیگه. هیچ کدوممون تو این آزمون ثبت نام نکنه تا آقایان حالشون جا بیا. فقط همه نشستیم و به تاریکی لعنت میفرستیم…….. با این کارا چیزی درست نمیشه. یه اراده ای یه حرکتی یه وحدتی…. ّبه امید ظهور امام زمان تا جلوی همه این بی عدالتی ها رو بگیره…

[پاسخ]

lale
۲۰:۴۷ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان لطفن این سازمان سازمان خوبیه حقوقو دارامد پرسنلش خوبه ایا؟

[پاسخ]

نیما
۲۰:۵۵ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

این هزینه رو نامردا از ما میگیرن تا حقوق ماه اول اونایی که با پارتی بازی و سهمیه استخدام میشن رو بدن
واقعا که
کجای اسلام سهمیه بندی شده که ما هرجا میریم سهمیه مانع راهمون میشه؟ هیچ جای اسلام حرفی از سهمیه نیست بلکه با این چیزها هم مخالفت شده

[پاسخ]

غلام
۲۲:۱۰ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

واقعا مسخره تر از این آگهی ندیدم نه شرط معدل داره تازه پیروپاتالها هم میتونن شرکت کنن یه حساب بزن ببین چقد میشه هرنفر53تومن

[پاسخ]

علی
۲۲:۴۳ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام من کارشناسی فناوری اطلاعات گرایش طراحی صفحات وب دارم آیا می تونم در آزمون شرکت کنم.
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

[پاسخ]

علی بدبخت
۲۳:۱۰ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

نظر همه دوستان دیدم واقعا راست مگن ، موندم چی بگم ؟؟؟؟؟؟ دلمون به چی خوش کنیم به این آزمونها که فقط پول هدر دادنه

[پاسخ]

شبی
۲۳:۴۹ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

خیلی مسخره این
انگار گفتیم استخدامم کن که 530000 میخوان
گرفتن ملتو

[پاسخ]

ناشناس
۲۳:۵۷ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

ملت از وضع بد اقتصادی لخت شدن اما اینا میخوان گوشت ملت رو هم بکنن و تنها استخونشون باقی بمونه………..
آخه 53000 هزار تومان رو کدام خدا واسه این وضع اقتصادی مملکت قبول میکنه که این… قبول کرده اند….

[پاسخ]

نام شما
۰۰:۰۴ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

باز اینا پول کم آوردن و آزمون زدن
مردمم که هیچ همشون میرن ثبت نام میکنن
از ماست که بر ماست….

[پاسخ]

joker
۰۰:۱۳ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

بابا چرا حرف…!!!!!میزنید!!!!!برید زن بگیرد بچه درست کنید!!!!!!!کار چی !!!!!!!غذا هم نبود خدا بزرگه سنگ!!!!!!!!!که هست 10 ،12 تا بچه بیارید بشید زیر آسمون خدا!!!!!!!(سقف خونه هم نمیخواید!!!!!!)بشینید با هم سنگ بخورید!!!!!البته 10،12 تا بچه اگه سنگ هم بخورن تامین نیمشن!!!!!!!خدا بزرگه!!!!!!پول چرک دسته!!!!!!پول واسه ی چیتونه!!!!!!اینقدر به مال دنیا دل نبندید!!!!همه مون یه روزی از دنیا میریم!!!!!!بچسپید به زندگی کم نق بزنید دیگه خدا رو شکر هوا هست که استشمام کنید!!!!دیگه چی میخواید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

مجتبی
۰۰:۴۷ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

به خدا خیلی خوبه دولت هر روز میتونه استخدامی بزنه بیشتر از 500.000نفر شرکت می کنند ضربدره 530.000برابراست
530.000*500.000=265000.000.000
بزاره تو بانگ با یک هزارمش حقوق این 800 نفر میده بقیه را هم خرج خودشان میکنند دولت مردمی زحمت کش.

[پاسخ]

پینوکیو
۰۱:۲۸ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان جویای کار بنده کارمندی هستم حدود 15 سال سابقه کار دارم زمان ما واقعا آزمون های استخدامی انصافا نیروهای که واقعا نمره می آوردند قبول میکردند دولت احمدی جان بلای سر کشور و ادارات آوردند که حرف اول پارتی و پول میزنه و واقعا فساد تو ادارات عرف شده یعنی اگر دیدی زد و بند نیست باید تعجب کنید بالفرض محال هم استخدام بشید بعد 15 سال مثل بنده دو دستی میزنی تو سرت که ای وای من کسی که جزو باندی نباشه همیشه باید حقوق بدون مزایا بگیره که حتی خوراک خودت با زن و بچت به زور در میاری هر کس باند مافیای داره بره سراغ اداره در غیر این صورت بعد سی سال خدمت دوباره باید بری سراغ کار بگردی و .. اگر تحصیلات مناسب دارید و اراده فولادی بزنید برید یک کشور دیگه واقعا میگم دوستم همزمان با من رفتن استرالیا الان من اینقدر مفلوکم که حتی نمیتوانم برای یکبار مسافرت خارج برم اون بهترین زندکی رو داره پول هم نداشت فقط فوق عمران داشت خدا ببیشتر بهش بده چون شهامت داشت حقشه من ترسو بودم همین فلاکت حقمه !

[پاسخ]

سمیرا
۰۲:۳۹ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

باهمه این تفاسیر همه شرکت می کنند فقط میان اینجا بقیه را ناامید کنند من ک مدرکی با معدل عالی گرفتم حالا فقط گزاشتمش دم کوزه ابشو میخورم وحسرت سالای خوب عمرم ک تو دانشگاه حروم شد
این همه هزینه واقعا برای چی ؟!؟
کاش همه ب حکم اعتراض شرکت نمی کردند

[پاسخ]

مهسا
۰۷:۴۳ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

عزيزان نگران نباشيد
فقط برين دنبال كار آزاد
مجبوريد اينقدر هزينه كنيد بعدشم معلوم نيست چي بشه

[پاسخ]

الهه
۱۰:۱۶ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

توی کشورم ایران برای اینکه تعداد بیکارای بی نهایت با مدرک رو کم کنند همش دارن دوبله باج میگیرن
ای خدا این چه وضعیه تا کجا میخوان حق مردم ایران رو بخورن دیگه لودگی بسه مردم مسخره شما و سایتهاتون نیستن

[پاسخ]

530000 ریال
۱۰:۳۱ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

اول اینکه ،آزمونهای استخدامی هم دارن دچار اختلاف طبقاتی میشن فقط پولدارا می تونن شرکت کنن فقیرا جلوی در آزمون بشین از بیرون پنجره اونایی رو که امتحان میدنو نگاه کن..
دوم اینکه مگه چقدر هزینه انجام برگزاری یه آزمون میشه که برای تامینش این همه میگیرن.بابا سالهای قبل هزینه ثبت نام همین سازمان 53000 ریال بود نه 530000 ریال.

[پاسخ]

ای مرز پر گوهر
۱۰:۳۶ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

فکر کنم این آزمونا رو میزارن برای تست قیمت ببین ملت تا چه حد کشش دارن برای ثبت نام تا جایی که جا داره بالا ببرن.
امیدوارم فقط کش ملت زیاد کش نیاد………….

[پاسخ]

امید
۱۱:۱۱ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

تورو خدا کسی ثبت نام نکنه
800 نفری که اینا میخان همشون از الان پشت میز نشستن دارن کار میکنن
اینا پول کم آوردن میخان ما جوانهای بدبخت رو بچاپن

[پاسخ]

yass
۱۱:۴۲ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام خوبید واقعا متاسفم برای کشور خودم که میخاد جیبشو با پولای ما بدبختا پرکنه از خدا بترسید کارشناسی قضایی دارم هر جا میخاد استخدامی داشته باشه 50 یا 60 تومن میگیره مگه ما سر گنج نشستیم آخه واقعا که ما که دور هر چی استخدامی رو خط کشیدم و صد رحمت به دفتر خصوصیا خدا ازتون نگذره

[پاسخ]

امید
۱۳:۲۰ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

با سلام.
آیا شخصی که 4 مقطع تحصیلی را در شهرستان مورد تقاضا طی نموده و مدت 4 سال ساکن شهرستان مورد تقاضا بوده(با سند رسمی) ، بومی محسوب می شود یا خیر؟

[پاسخ]

علیرضا
۱۳:۲۶ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

خسته شدم دیگه ایقدر پول دادم
خداااااااااااااااااااااااا

[پاسخ]

سمیرا
۱۳:۳۷ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

عزیزان گول این آزمونای استخدامی رو نخورین. این سازمانا هر وقت دچار کمبود بودجه میشن دست به همچین کاری میزنن. نهایت یه نفر استخدام کنن اونم که پارتی و سهمیه توش حرف اول رو میزنه. بیخود جیب این جماعتو پر نکنین لطفا.

[پاسخ]

مجید
۱۳:۵۰ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

بلاخره باید از ی جایی بدزدند خزانه را ما پر میکنیم دوستان زحمت اختلاس میلیاردی را انجام میدن

[پاسخ]

سپنتا
۱۴:۴۷ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

فکر کنم یک رقابت بین خودشون هر گروهی بیشتر گرفت اون تامین اجتماعی که من واقعا بخاطر هزینه شرکت نکردم اینم ازاین فنی و حرفه ای که هیچ تیر ماه پارسال 10 تومان پول واریز کردم هنوز امتحانش برگزار نشده

[پاسخ]

سحر
۱۵:۰۰ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

پس خانم ها چی تامین اجتماعی هم نمی خواست اینجا هم نمیخواد؟؟؟

[پاسخ]

دست شما درد نکنه
۱۵:۰۳ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

فکر کنم هزینه یارانه ها رو از جوانا پس می گیرن

[پاسخ]

زهرا
۱۷:۱۴ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

خیلی بی انصافیه…به کی باید اعتراض کرد؟ 53000 تومان..اونم این همه آدم شرکت میکنن.اگه 28 استان در نظر بگیریمو از هر استان 2000 نفر شرکت کنن…میشه حدود 3میلیارد تومان…زرنگیه ها..آدم هی استخدامی بده بیرون

[پاسخ]

آتنا
۱۸:۲۷ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

آخه 53000 تومن انصافه؟؟؟؟؟؟
تازه من فارغ التحصیل شهریور میشم چرا زدن تا آخر مرداد؟؟؟؟؟؟؟
یعنی نمیشه شرکت کنم ؟
لطفا به این مورد رسیدگی کنید

[پاسخ]

یک بیکار
۱۸:۳۱ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

دوستان با جز و ناله کردن اینجا چیزی عوض نمیشه.بهتر صبر پیشه کنید:))))))))))))

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۱۶ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

salam.kasi k adabiyate englisi khoonde mitoone bara motarjemi engilisi sherkat kone??????

[پاسخ]

آبجيييييييييي
۲۰:۴۱ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

از يارانه يك ماه هم بيشتر!!!!!!!
ازشون نميگذرم.واگذارشون ميكنم به خدا كه چه بساطي براي ما جووناي بدبخت ايجاد كردند!!

[پاسخ]

امیر
۰۰:۱۳ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

۵۳۰۰۰۰تومن فقط نمک روی زخم ما جوونای بدبخت وبیکاره که دستمون به غیر از خدا به هیچ کسی دراز نیست دوستان لیسانس من تمام ءزمون ها شرکت کردم ودر انتها دراتاق مصاحبه پارتی بوده من سه سال با مدرک لیسانس کامپیوتر تمام راهها را رفتم..حتی پارتی هم داشتم.ولی انقدر بیکار زیاده که فامیلا در اولویت هستن تا دزدی ادارات مخفی بمونه..از گوشت سگ حرام تر باشه این پول برای شما.به زودی در باتلاقی که درست کردید غرق میشید با آه جوانانی که امیدشون ناامید شده

[پاسخ]

علی
۰۰:۲۱ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

جوونا به خدا دروغه.خدالعنت کنه کسانی که حق جوونای ما رو میدزدند.عدالت علی کجاست.اخه یه جوون که پنج هزارتومن توو جیبش نداره همه پولو عمرشو داده به این دانشگاهها.صورتش باسیلی سرخه.این پول خوردن داره.اسلام میگه دسته دزد قطع بشه.نه اینکه سه هزارمیلیارد بخورید واسمش رو نیارید..بترسید از روز جزا.بترس از ناله یه جوون بیکار .دوستان بخدا دروغه

[پاسخ]

سارا
۱۳:۴۹ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

فروش سریال ثبت نام با نصف قیمت.
بی توجه به جنسیت اقدام به خریداری سریال ثبت نام کرده ام اینک ان را با نصف قیمت به کسی که بخواهد ارسال خواهم کرد

[پاسخ]

به خانم سارا
۱۷:۴۹ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

سلام خانم سارا؛
لطفاً به من ایمیل بزنید(جهت فروش سریال ثبت نام)
با تشکر
m.haghir405@yahoo.com

[پاسخ]

امین
۱۸:۰۷ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

سلام سارا
من میخوام aminamini9849@gmail.com

[پاسخ]

اصغر
۲۰:۲۰ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

بیده بیده من کار کار بیده.کار بیده من کار کار بیده.کار کار کار

[پاسخ]

معترض
۲۰:۵۱ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

انقد که مردم ایران سزشونو انداختن پایین هرکاری اینا گفتن انجام دادن، دولتم قشنگ سوار گردن مردم شده مدام شعار میده 20:30 هم از خودشونه!!!!!!!!! خدا به داد جوونا برسه

[پاسخ]

ملیحه
۰۸:۵۴ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام واقعا متاسفم که دارم توی این مملکت مسخره زندگی می کنم کار فقط واسه پارتی دارها هست نه برای ما افراد عادی

[پاسخ]

محدثه
۱۱:۵۱ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

واقعا که شورشو در آوردن این همه پول دادیم چی شد
اگه همه تصمیم بگیرن شرکت نکنند دیگه اینقدر پول نمیگیرن

[پاسخ]

انا
۱۳:۱۶ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

این پولا خوردن نداره اولش بگین این کارا مال عزیزای خودمون چرا ماروعلاف میکنید چرا جوانومعتاد والا منی که ۵۰۰۰۰ندارم برا فرم پرکردن یه ازمون از غصه معتاد که نه مرگم مبگیره این عدالت اجتماعی

[پاسخ]

زهره
۱۴:۰۴ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان
خیلی حال کردم از پیاماتون و اینکه اینقد هشیارید
باور کنید تو این کشور نباید به امیدکسی نشست.
همین پول آزمونا رو بدید حرفه و هنر یادبگیرید و واسه خودتون و آقای خودتون کار کنید نه یکی بشه آقابالاسرتون.خدا روزی رسان است منتظر نمونید و زودتر خودتون شروع کنید.
دوستدار بیکاران پاک ایرانزمین

[پاسخ]

خدابیامرز!
۲۰:۲۲ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

خجالت هم خوب چیزیه !!!!!!!! 53000 تومان!!!!!!!!! ظاهرا میخوان حقوق کارمندایی رو که میخوان استخدام کنند از داوطلبا بگیرند!!!!

[پاسخ]

؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۰:۲۴ ~ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

ان الله هو الرزاق ذوالقوه المتین
(خداوند روزی دهنده و صاحب قوت و قدرت است)

ما اصلا به این استخدامی های شما نیازی نداریم……………

[پاسخ]

سحر
۱۲:۲۷ ~ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

53000 تومن
جنگه مگه
مملکت ما هم فقط بلده از بدبخت بیچاره ها پول به جیب بزنه
واقعا آدم کفرش درمیاد…
این همه درس بخون ، هزینه کن مدرک بگیر
آخرشم بشین ور دل مامان بابات…

[پاسخ]

53 تا خاوری
۰۰:۴۱ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

بودجه کشور رو با این ازمونها میخان سرو سامان بدن

کلید حسن خان هم فقط لایه استخوان رفت

[پاسخ]

tan’naz
۰۸:۲۰ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

سلام،من کاری به این اگهی ندارم
ولی کلا موافقم با نظرات دیگران،لااااااااایک
درکل…
مدیر سایت دمت گرم وخسته نباشی
خبرات همش به روز است
خاستم یه خدا قوت گفته باشم

[پاسخ]

خداشفاتون بده
۱۱:۴۴ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

سلام حالا 53 هزارتومان هیچی ینفر گرفتنتونم هیچی ما فکر میکنیم عادلانه میخواید ینفر استخدام کنید بخدا حضرت محمد خانم فاطمه زهرارو بهش عزت دادن که تبعیض قائل نشیم اخه حداقل خدا نیامرزیدهها میذاشتین خانمها هم شرکت کنن ما میگیم این پولم نوشه جونتون
خدایش ملت و مسخره خودتون کردید چندساله منتظریم اسناد استخدامی بگیره بعد 1نفر میخوان از اون جالبتر تو استان ما اصلا خانم نمیخوان
دلم میخواد سرمو محکم بکوبم بدیوار
شما که جیباتون پرشدنی نیست اوندنیا واقعا میتونید جوابگوی نسل ما باشید؟ منو امساله من با کلی استعداد بدون داشتن پارتی و سرمایه چشممنون به صفحه مانیتورمون باشه که شما از خدا بیخبرها یه استخدامی بذارید لعنت بهمتون لعنت این جوری که دارید مانور میدید با حقه ماها دارید مانور میدید خدا ازتون نگذره

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۳۵ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

اگه 53000 داشتیم که دیگه نیاز به کار نداشتیم والاا
یهنی واقعا یک آزمون استخدامی اینقدر هزینه داره همه کاراشم خودمون انجام میدیدم نه کاغذی نه مسئول پشت میزی………….

[پاسخ]

نام شما
۱۹:۵۰ ~ ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

حداقل یه مقدار بیشتر میگرفتید تا کمکی برای مملکت عزیزمون میشد مابیکارا مهم نیستیم اونا خوش باشن اخه واقعا خیلی کمه

[پاسخ]

نام شما
۱۹:۴۳ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۳

خلایق هرچه لیاقتمونه

[پاسخ]

معترض
۲۳:۲۱ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۳

فرزند عادل ترین مردمان روی زمین فرمود:

” اگر دین ندارید آزاده باشید. “

[پاسخ]

هستی
۱۴:۵۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۳

lمن برای بانک سپه امتحان داده ام ولی همه ش دروغ بود واقعا تا کیییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

لاله
۱۷:۰۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۳

سالی یه میلیون فقط من هزینه ثبت نام میدم آخرش هم از خودتون قبول میکنین وکالت 85000 قضاوت 60000 مشاوران 55000 ارشد 30000 دادگستری 50000 حالا هم اسناد 53000میخواین شوهرم طلاقم بده خلاص…….

[پاسخ]

حمید
۱۴:۰۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۳

ای بی انصافا…. این همه پول چیکارمیکنید.

[پاسخ]

منتظر
۰۷:۵۱ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۳

سلام
خدایا اگر آنها مکر کردند،تو نیز با آنها مکر کن

[پاسخ]

elham
۰۸:۳۸ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۳

کارشناس ارشد حقوق هستم مایلم در امور حقوقی – قضایی و آموزش و اداری مشغول به کار شوم ( استان فارس- هرمزگان – کیش )

[پاسخ]

الهه
۰۰:۳۹ ~ ۱۰ شهریور ۱۳۹۳

فقط اینکه واسه خودمون متاسفم

[پاسخ]

فرشید
۰۹:۳۹ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۹۳

سر کار هستیم زیاد نگران نباشید

[پاسخ]

یه ناامید
۱۳:۴۸ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

جمع کنید بابا این بساطو .کلا 800 نفر میخان که 750 نفرشون از همین الان مشغول شدن.. آخه آقای روحانی منو امثال من با کلی امید ب شما رای دادیم اگه قرار باشه حقوق نور چشمیاشونو از ما بدبخت بیچاره ها بگیرن که نشد..بخدا این بیکاری جوونا فقط مملکتو به فساد میکشونه …ایشالا هرکی پارتی بازی میکنه درد لا علاج بگیره

[پاسخ]

سمیه
۰۰:۲۰ ~ ۱۷ شهریور ۱۳۹۳

من فوق دیپلم رشته حقوق ثبت وگرایش هستم لطفا درباره نحوه ای آزمونی روبگویید

[پاسخ]

امیر
۲۲:۳۲ ~ ۲۱ شهریور ۱۳۹۳

800 نفر نیرو لازم دارید و حتما بالای 1000 نفر ثبت نام میکنن.حالا میگیم 1500 نفر هم که ثبت نام کنن.79 میلیون و 500 هزار تومن به جیبه کی میره؟حاااااااااااااااااااااااااان

[پاسخ]

محمد
۰۸:۱۱ ~ ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

محل ازمون هاتون خیلی باحاله. ینی من باید از گیلان برم ساری واسه یه ازمون الکی.خب همشونو تهران برگذار میکردین بهتر بود

[پاسخ]

مرتضی
۱۲:۱۳ ~ ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

سلام خسته نباشید
آمار شرکت کنندگان مشخص نشده است؟

[پاسخ]

ع.ت
۱۲:۰۵ ~ ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

از اینکه پشت سر هم توی مملکتک داره به شعورم توهین میشه عصبنیم، چطور میشه که من 53 تومان اونم با علم به اینکه میدونم ناحقه بابت ثبت نام واریز میکنم بعد آزمونم تو شهر خودم برگزار نمیکنین؟ یعنی من باید از رشت پاشم برم ساری امتحان بدم؟ چرا مارو عرسک خیمه شب بازی فرض کردین هرجور که دلتون میخواد دارین مارو بازی میدین، من واقعاً واسه خودم متاسفم

[پاسخ]

رضا
۱۳:۱۳ ~ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳

1- 53000 تومان حق ثبت نام که غیرقانونیه.
2- شرط معدل بعد از ثبت نام اضافه میکنند تا اونهایی که معدلشون پایین هست حداقل 53000 تومان پرداخت کرده باشند.
3- مفاد آزمون طبق اطلاعیه همون 6 درس بوده ولی زمان امتحان سوالات تخصصی اضافه شده که اونهایی که رشته شون مرتبط نیست نتونند جواب بدند که چی 53000 تومان بره توی کیسه شون
4- اولویت استخدام قراردادی های سازمان ثبت و اسناد و بچه های…. هست که نوبت به بقیه نمرسه.
واقعا متاسفم برای مسوولین این مملکتی که این همه شهید و جانباز داده داره اینجوری رفتار میکنند.

[پاسخ]

محسن
۱۵:۵۴ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۳

درود..۵۳ تومنو عشقه

[پاسخ]

جابری
۲۰:۰۹ ~ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

همه حرفا راجع به ۵۳۰۰۰ تومن قشنگن؛ اما قشنگتر اینکه اونایی که رشتشون علوم اجتماعی بود بعد از قبول شدن اجازه مصاحبه ندادن بهشون و حالا هم فقط ۲ گرایش از ۱۱ گرایش قرار مصاحبه بشن…. باید کجا پیگیر این نامردی باشیم!!

[پاسخ]