آگهی استخدام سازمان ملی استاندارد ایران(تاریخ دریافت کارت آزمون)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

 آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

سازمان ملی استاندارد ایران در نظر دارد در اجرای مفاد ماده ۱۵ قانون سازمان و در راستای واگذاری برخی از وظایف خود به سایر بخش ها نسبت به برگزاری دومین آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقیقی و صدور پروانه کارشناسی در سه حوزه تدوین استانداردهای ملی , آموزش و ترویج استاندارد و نظارت بر اجرای استاندارد برای آنان اقدام نماید.


  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : —-
  • تاریخ انقضا :11 اسفند ماه 91
  • تاریخ آزمون: 25 اسفند ماه 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

آزمون استخدامی کارشناسان استاندارد  ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵ اسفند‌ماه ۹۱ است و متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه ۲۱ اسفند‌ماه کارت ورود به جلسه خود را از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.isiri.org دریافت کنند

سازمان ملی استاندارد ایران در نظر دارد در اجرای مفاد ماده 15 قانون سازمان و در راستای واگذاری برخی از وظایف خود به سایر بخش ها نسبت به برگزاری دومین آزمون جهت انتخاب کارشناسان استاندارد حقیقی و صدور پروانه کارشناسی در سه حوزه تدوین استانداردهای ملی , آموزش و ترویج استاندارد و نظارت بر اجرای استاندارد برای آنان اقدام نماید. سازمان حسب نیاز و در راستای انجام وظایف خود از افرادی که موفق به دریافت پروانه کارشناسی می شوند استفاده خواهد نمود. در ضمن دریافت پروانه کارشناسی به منزله استخدام در سازمان ملی استاندارد محسوب نمی گردد.
شرایط انتخاب:

1- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از اقلیت های دینی شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
2- داشتن تابعیت ایران.
3- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی.
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
5- دارا بودن مدرک علمی دکتری و سه سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی ارشد و پنج سال سابقه کار و تجربه یا کارشناسی و هشت سال سابقه کار و تجربه در رشته مربوط و مورد تقاضا.

(سوابق شغلی هر متقاضی بر اساس گواهی سازمان تامین اجتماعی یا سایر بیمه ها و نیز سایر اسناد معتبر از زمان پایان اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی قابل احتساب می باشد. بنابراین شروع سابقه شغلی افرادیکه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هستند از تاریخ 01/01/1384 و ماقبل آن مورد قبول است. قابل ذکر است که سوابق شغلی متقاضیان باید با رشته تخصصی و گرایش های انتخابی مرتبط باشد و سوابق غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد.)

6- قبولی در آزمون کتبی
7- پرداخت هزینه شرکت در آزمون به مبلغ 600.000 ریال (ششصد هزار ریال) به حساب جام بانک ملت به شماره 4243404953 نزد شعبه گلفام آفریقا (تهران)کد 65144 بنام دانش پارسیان. لازم به ذکر است این مبلغ پس از پرداخت  قابل استرداد نبوده و وجه واریزی توسط متقاضیانی که به هر دلیل از شرکت در آزمون منصرف گردیده یا واجد شرایط شرکت در آزمون تشخیص داده نشوند مسترد نخواهد شد. در صورت عدم واریز وجه یا واریز مبلغی کمتر از شصت هزار تومان ، افراد حق شرکت در آزمون را نداشته و تقاضای این افراد بررسی نخواهد شد.
نکات مهم و قابل توجه:

از آنجائیکه امکان ویرایش برای اطلاعات ثبت شده و پس از پرینت نهائی فرم ثبت نام وجود ندارد توصیه می گردد کلیه متقاضیان قبل از تائيد و ثبت نهائی فرم ثبت نام نسبت به صحت کلیه مندرجات و اطمینان از موضوع فعالیت انتخاب شده و رشته تخصصی حاصل نموده سپس فرم ثبت نام را تائید و نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است در صورت بروز هرگونه اشتباه امکان مساعدت از سوی دبیرخانه کمیسیون انتخاب کارشناسان استاندارد ممکن نمی باشد.

1- توصیه می گردد متقاضیان گرامی جهت اطلاع بیشتر از نحوه انتخاب کارشناسان استاندارد, آئین نامه مربوطه را به دقت مطالعه نمایند.
2- عناوین رشته های تخصصی ، گرایش های آنها رشته های تحصیلی مورد پذیرش و منابع آزمون برای هر مورد از طریق جدول مقررات رشته های تخصصی قابل دریافت می باشد.
3- متنمنابع آزمون در پایگاه اطلاع رسانی سازمان ، قسمت مربوط به فعالیت ها و لینک ” استانداردها” و زیر عنوان ” فهرست استانداردهای ملی ” قابل دسترسی می باشد.
4- برای موضوعات فعالیت تدوین استانداردهای ملی و آموزش و ترویج استاندارد صرفاً انتخاب رشته تخصصی کافی است و نیازی به انتخاب گرایش نمی باشد. لازم به توضیح است انتخاب گرایش رشته تخصصی صرفاً در صورت انتخاب موضوع فعالیت ” نظارت بر اجرای استاندارد ” ( حداقل یک و حداکثر سه گرایش ) الزامیست.
5- ثبت نام از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 01/12/1391 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 11/12/1391 ادامه دارد.
6- افراد متقاضی درصورت قبولی در آزمون کتبی باید نسبت به ارائه مستندات مربوط به شرایط انتخاب جهت تطبیق اقدام نمایند. بدیهی است درصورت احراز عدم تطبیق مستندات با شرایط انتخاب و اظهار خلاف واقع در هر مرحله, سازمان محق خواهد بود ضمن توقف مراحل انتخاب نسبت به پیگیری ناشی از ارائه اطلاعات خلاف واقع اقدام نماید.
7- کلیه متقاضیان می بایست به منظور اسکن عکس خود صرفاً از عکس های پرسنلی با ابعاد 4*3 و یا 4*6 با حجم حداکثر 100 کیلو بایت استفاده نمایند.
8- کارشناسانی که در آزمون سال 1390 شرکت نموده و موفق به دریافت پروانه کارشناسی استاندارد شده اند مجاز به شرکت در این آزمون صرفا در همان رشته تخصصی سال قبل و در موضوع فعالیت و گرایشهای دیگر حداکثر تا 3 گرایش با احتساب گرایش/ گرایش های پذیرفته شده سال قبل می باشند.
9- پس از تکمیل فرم ثبت نام ، سیستم کد رهگیری که به منزله تکمیل و تائید ثبت نام است اعلام می نماید لذا با توجه به اینکه به خاطر داشتن کد رهگیری از جمله الزامات این آزمون است هر متقاضی موظف است نسبت به حفظ کد رهگیری خود نهایت دقت را داشته باشد.
10- حد نصاب قبولی در آزمون کتبی کسب حداقل 50 درصد نمرات در آزمون عمومی و 60 درصد نمرات در آزمون تخصصی خواهد بود.
11- آزمون ساعت 14 روز جمعه مورخ 25/12/1391 برگزار خواهد شد و متقاضیان می توانند از روز دوشنبه مورخ 21/12/1391 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی : WWW.ISIRI.ORG کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و متقاضی موظف است پرینت کارت ورود به جلسه را علاوه بر اصل کارت ملی یا شناسنامه در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.
12- آزمون در مراکز مندرج در جدول زیر برگزار خواهدشد:

ردیف شهر محل آزمون استان محل سکونت داوطلب
1 تهران تهران- البرز- قزوین- قم- مرکزی- سمنان
2 مشهد خراسان رضوی- خراسان شمالی- خراسان جنوبی
3 اصفهان اصفهان- چهارمحال و بختیاری
4 کرمانشاه کرمانشاه- لرستان- کردستان- ایلام
5 تبریز آذربایجان شرقی- اردبیل
6 کرمان کرمان
7 ساری مازندران- گلستان
8 شیراز فارس- کهگیلویه و بویر احمد- بوشهر
9 رشت گیلان
10 همدان همدان
11 زنجان زنجان
12 زاهدان سیستان و بلوچستان
13 بندرعباس هرمزگان
14 یزد یزد
15 اهواز خوزستان
16 ارومیه آذربایجان غربی

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
بهرام
۱۴:۰۴ ~ ۵ اسفند ۱۳۹۱

چه خبره آخه ؛چرا ايقد هزينه ثبت نام رو بالا ميبرن…
خدا ازشون نگذره…

[پاسخ]

سروش
۱۷:۳۵ ~ ۵ اسفند ۱۳۹۱

جوجه کبابم بدن اینقدر خرج بر نمی داره چی مارو گیر آوردن خدا:))

[پاسخ]

mahya
۰۰:۰۸ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

اخه چه خبره ؟ ؟؟؟؟؟؟؟ مسخره اش رو دراوردن اون آدم بیکار از کجاش بیاره این پولارو بده مفت مفت به اینا ؟ خدا نگذره ازشون

[پاسخ]

تینا
۰۸:۳۰ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

60000 تومن!!!!!!!!!!!!!!
اینا نشونه های آخر زمان هاااااااااااا !

[پاسخ]

مونا
۰۸:۳۰ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

سلام.ممنون از اطلاع رسانیتون
اما واقعا به مسئولین مربوطه بگید واقعا این بی انصافیه.اگه قرار باشه واسه ثبت نام همچین هزینه ای بدیم پس خدا بخیر بگذرونه باقی اموراتشو.من نمیدونم واقعا با خودشون چی فکر می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[پاسخ]

کارشناس استاندارد مچ گیری
۰۸:۵۴ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

سلام.اگه تو این آزمون صد هزار نفر شرکت کنن.که بیشترم شرکت می کنن. با نفری شصت هزار تومن.میشه شش میلییییییییییارد تومن. که اگه حقوق هر کارمندی رو پانصد هزار تومن در نظر بگیریم حقوق 33 نفر رو تا همون 30 سالی که بازنشست می شن رو از همین پول تامین می کنن. راستی مگه میخوان چند نفر استخدام کنن…….خیلیه هااااااااااااااااا .کمی فک کنید

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۵:۱۴ ب.ظ:

موافقم میدونی واسه چی ؟
خوب دیگه نون حرام بردن واسه زن و بچه که شاخ و دم نداره اگه اینکارا رو نکن که نمیشه .

[پاسخ]

بهار
۰۹:۰۱ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

مگه اینا به جز خودشون به کسی فکر میکنن؟

[پاسخ]

عباس
۱۰:۱۱ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

من سابقه کار ندارم . نمیشه ثبت نام کرد

[پاسخ]

فرید
۱۰:۴۹ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

چه خبره این قدر هزینه رو می برین بالا. یه آدم بیکار به نظرتون از کجا بیاره این پولو.یک لحظه خودتونو به جای ما بذارید بعد تصمیم بگیرید

[پاسخ]

مهندس
۱۰:۵۲ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

آخه 8 سال سابقه کار مرتبط بعد از کارشناسی یا 5 سال بعداز ارشد یه راس بگن بالای 30 سال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

منتظر
۱۱:۰۲ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

بابا کسری بودجه دارین اینطوری مارو احمق فرض کردین چ خبره زشته واقعا.

[پاسخ]

سحر پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ:

موافقم

[پاسخ]

سش
۱۱:۳۹ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

60تومن؟
بیللاخ!

[پاسخ]

mary
۱۱:۴۳ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

خدا وکیلی اینجور آگهی ها رو هیچ کس نباید شرکت کنه تا یاد بگیرن این جوونای بدبخت وبیکار از اینجور پولهای مفت ندارن به کسی بدن…خودشون از صد جا پول درمیارنو و براشون مهم نیست پول حرام و حلال واسه همین یه شبه میلیونر میشن .

[پاسخ]

محمد
۱۱:۴۵ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

هر کی شرکت کنه هم در حق خودش ظلم کرده هم در حق افراد بیکار دیگه
حالا چرا؟
سال 85 هزینه آزمون ها 3-4 هزار تومان بود ، هر بانک و شرکت دولتی آزمون می گذاشت همین بود.
دو -سه سال بعدش یکی دوتا شرکت هزینه 15.000 تومان گرفتن بازم خیلی آدمای خودخواه که فقط به فکر خوشونن و حاضرن برای همین کار زیر پاشونو سوراخ کنن و دیگران رو غرق کنن رفتن و شرکت کردن .
خوب چی شد؟
شرکت های دیگه هم که دیدن از این بازار خوب و پر سود دارن عقب می مونن تند تند آزمون های استخدامی شون رو شروع کردن و این شد که الان فرت و فرت آزمون استخدامی می بینیم و همشونم 1-2-3 نفر می خوان
بعد می بینی توی همین ازمون ها(دکون دستگاه شرکت ها) 1000000000 نفر شرکت می کنن و آخرش هم قوم و خویش های خودشون رو قبول می کنن.

تا اینجا به خودمون ظلم کردیم ، اما بیان نه برای دیگران برای خودمون توی همچین آزمون هایی شرکت نکنیم.
این آزمون اگه آمار بالایی برای ثبت نام داشته باشه برادر و خواهر های کوچکتر ما برای ثبت نام توی شرکت ها در چند سال بعد میان می ببینی توی سایت نوشته :
شرایط عمومی استخدام =>
۱- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از اقلیت های دینی شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۲- داشتن تابعیت ایران.
۳- عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی.
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
5- هزینه ثبت نام 800.000 تومان

نکنیم ، در حق خودمون و خواهر و برادرای نوعی خودمون خیانت نکنیم.

لطفا به اشتراک بگذارید،

[پاسخ]

هادی پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۵:۱۵ ب.ظ:

موافقققققققققققققققققققققققققققققم

[پاسخ]

mary
۱۱:۴۵ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

من تا الان ششصد هزار تومن پول این آگهی های استخدامی رو دادم خورد و ریز ولی دیگه طاقتم طاق شده این مامردیه بخدا تو هیچ کدومشون حتی اسمم درنیومده .ایشاله خدا از حقشون نگذره و برکت و از زندگیشون ببره .ایشااااااااااااااله.

[پاسخ]

فوق لیسانس بیکار :(
۱۶:۰۹ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

هزینه ثبت نام رو از تو گورم بیارم .
خوب از خدا بی خبرا همون قوم و خویشاتونو فعالا و پاچه خورای بسیجیتونو ببرید اینقدر خون به جیگر آدم نکنید… خدا ازتون نگذره اگه خدایی باشه… دیگه کافر شدم

[پاسخ]

یک کارمند استاندارد
۱۷:۰۶ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

سلام دیدم دوستان خیللللی عصبی شدند و حق دارند دوستی گفته چند میلیارد درست میگه بله درمیاد هم پاداش ها رو قراره بدند این ماه و هم بهروری بالا در ضمن 50 نفر میخواهند 18 دکترا 18 فوق 14 لیسانس وبس که شرایط گزینش به این صورته که خود سازمان بیشتر برای لیسانس و فوق از مجموعه خود که ارتقا شغلی میخواهند برای حقوق بالاتر این آزمون با هزینه زیاد را گذاشته فقط از بین دکترا داوطلبین میتونند امیدوار باشند حقیقت دلم سوخت برای جوانان که انقدر خودشون را الکی خوش به آزمون میکنند فقط جهت اطلاع که بعد نگید باز هم پارتی بازی کردند

[پاسخ]

مینا
۱۸:۴۱ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

باورتون میشه در عرض 5 سال بعد از پایان درسم حدود دو میلیون بابت آزمون ها و رفتن به این شهر و اون شهر برا امتحان خرج کردم آخرشم بیکارم انگار آفریده شدیم واسه پر کردن جیب بقیه

[پاسخ]

فاطمه طاهری
۲۰:۳۶ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۱

ما که رفتیم چیکار کردیم.؟.شما بگین اخه با ماهی4میلیون میشه زندگی کرد؟

[پاسخ]

سحر پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ:

4000000 ماهی؟ شما؟ حقوق؟؟ مبگیری؟؟ ناشکری عزیزم..

[پاسخ]

مسعود پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۱:۰۱ ق.ظ:

خانم دلت خوشه …
من به حقوق فست فودی با لیسانس عمران و ماهی 550 هزار تومن میگم خوبه…خدایا به کیا میدی

[پاسخ]

مينا پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۱ ۸:۳۵ ق.ظ:

عزيزم تو اگه 4تومن مي گرفتي بيكار نبودي كه اين سايتا رو بگردي.

[پاسخ]

المیرا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۹:۲۵ ق.ظ:

کاملا باهات موافقم مینا! تو خوابشم همچین چیزی رو نمیبینه شما چرا باور میکنید آخه!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

یک مهندس بیکار پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ:

بیچاره منظورش 4میلیون ریال، بهش گیر ندید بنده خدا

[پاسخ]

سحر
۰۰:۱۲ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۱

60000تومن؟؟؟ ازکجابیاریم؟؟ کمبود بودجه تونو ما بدیم؟؟ یانکنه واسه عیدانه که دادن بهمون نقشه کشیدبن؟؟؟ ایمانتونو قوی تر کنید عزیزان… متاسفم..

[پاسخ]

مریم
۱۸:۳۹ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۱

شصت هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

فاطمه
۱۸:۴۵ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۱

ای خدا……..

[پاسخ]

رضا
۱۹:۵۲ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۱

آخه شما كه آخرش فك و فاميلاي خودتونو ميگيريد مريضيد بقيه را سر كار ميذاريد و پول اين ملت بيچاره را بالا ميكشيد؟؟؟؟؟

[پاسخ]

احمد
۰۹:۳۱ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۱

من یه سوال دارم اونم اینه که سابقه کاري مرتبط با تقاضا پس از اخذ مدرک کارشناسي تا تاريخ پايان اسفند 91 (سال)منظورشون چیه ؟ من که تازه فارغ التحصیل شدم و سابقه کار ندارم امکان قبولی دارم؟

[پاسخ]

آینده روشن
۰۹:۳۲ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۱

میدونن وقتی یه لیسانسه بشه راننده یه دیپلمه و هی بهش بگن بی عرضه به هر لجنی روی آب چنگ میندازه

[پاسخ]

علی
۱۴:۵۶ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۱

شصت هزار تومن واقعاً زیاده بابت چیه این همه؟؟؟بعد هزار تا شرط گذاشته که به راحتی می تونن ردت کنن از همون اول که گفته در صورت اشتباه هم پول قابل استرداد نیست و شرایط سوابق و اون منابعش هم که معلوم نیست اصلاً چیه؟

[پاسخ]

اعظم
۱۴:۵۸ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۱

رکورد بیشترین هزینه ثبت نام رو زدن

[پاسخ]

فرشته
۱۸:۴۳ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۱

8 سال سابقه کار برای کارشناسی چه خبره!!!!!

[پاسخ]

ميلاد
۱۷:۰۷ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۱

اينقد آدم بيكارهست تو اين خراب شده كه پدراشون با پول هم وطناشون خر پول شدن و 60 تومن واسشون پول خورده ،فقط آماده ان برن تو يه ارگان دولتي كار شرفتمندانه ی پدراشونو ادامه بدن.به اين ميگن اقتصاد مقاومتی!!!

[پاسخ]

زهرا
۲۰:۲۰ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۱

خدایا بازم سابقه کار!!!!یکی به من بگه اون جون بدبختی که یاباید پارتی داشته باشه یاسابقه وهیچکدومو نداره کی باید بره سر کاااااار؟

[پاسخ]

وحید
۱۵:۲۲ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۱

شرکت نفتم که شرکت نفته هزینه ثبت نامش ده هزار تومنه!!!!

[پاسخ]

یک مهندس بیکار پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ:

میخوان پول… و… و… ار از من و تو بگیرن

[پاسخ]

akbar
۱۳:۵۷ ~ ۱۱ اسفند ۱۳۹۱

سابقه کار را از کجامون در بیاریم………..
باید یه جا کار کنبم یانه…………..

[پاسخ]

گوگولی
۲۰:۰۱ ~ ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

بابا دمتون گرم.عوض اینکه به فکر کار و اشتغال جونای بیکار باشید تازه میخاید یه چیزی هم ازشون بگیرید.آخه هزینه یه آزمون مگه 60000 تومنه؟؟؟؟انصافتونو.شبه عیدی پول کم آوردید میخواهید جیباتونو با این جور پولا پر کنید.واقعا خجالت آوره.

[پاسخ]

فرزانه
۲۲:۳۷ ~ ۱۴ اسفند ۱۳۹۱

میگما … من اگه 60 هزار تومن داشتم که دیگه دنبال کار نمی گشتم.. می رفتم دبی، کنسرت انریکه :دی

[پاسخ]

ساناز
۱۰:۲۲ ~ ۱۵ اسفند ۱۳۹۱

شصت هزارتومن!!!!!!!!!!!!!!!
چه خبره؟؟؟!!!!!!!!!

[پاسخ]

maryam
۱۱:۱۲ ~ ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

متاسفم واسه این ملت

[پاسخ]

یک مهندس بیکار
۱۲:۲۲ ~ ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

باید صدامونو به گوش مسئولین برسونیم وگرنه همین روند ادامه پیدا میکنه، من که خسته شدم از بس بیکارم بعد میخوان اینوری جلوی فساد و دزدی و هزارتا چیز دیگه گرفته بشه در صورتی که وقتی یه جوون بیکار باشه چطور میتونه به فکر ازدواج بیوفته؟ و بعدشم میره دنبال هزارتا کار… تا بیکاریشو پر کنه

[پاسخ]

جواد
۲۳:۵۹ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۴

۶۰۰۰۰تومان پول دو روز کارگریه منه ک با لیسانس و معدل۱۷دارم انجام میدم
بازم میگم خداروشکر
اینقد خسته ام از این زندگی که اگه بخاطر همسرم نبود تا حالا صدبار خودکشی کرده بودم
نمیدونم اونی که این رقم ها و شرایط رو میذاره باخودش چی فکر میکنه
اصلا فکر میکنه؟
من ک نمیگذرم
سر پل سراط شکایت خیلیارو ب خدا میکنم

[پاسخ]