آگهی استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

آتش نشانی
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 300 نفر
تاریخ انقضاء : 10 الی 25 اسفند ماه 92
متن آگهی
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تكمیل كادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی، علمی(معارف اسلامی ـ ادبیات و زبان فارسی ـ انگلیسی ـ آتش نشان داوطلب(مراجعه به سایت سازمان) و هوش و شخصیت)، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد 300 نفر نیروی آتش نشان ” مرد ” با مقطع تحصیلی فوق دیپلم، براساس شرایط ذیل استخدام مینماید.”پذیرفته شدگان نهایی پس از طی دوره آموزش ویژه آتش نشانی که شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملكرد آنها به استخدام رسمی سازمان در می آیند”

الف) شرایط عمومی:

 1. تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یكی از ادیان رسمی كشور.
 2. دارا بودن مدرک فوق دیپلم در رشته های: “آتش نشانی با گرایشهای ذیربط: حفاظت و بهداشت کار، ایمنی و حفاظت و ایمنی تصرفات شهری، اطفاء حریق شهری، امداد و نجات شهری، مدیریت عملیات آتش نشانی، ایمنی صنعتی، پیشگیری و ایمنی از حریق، ایمنی ساختمانهای بلند، امداد و نجات و سوانح، کاردانی و مهندسی رشته عمران و کلیه گرایش های آن، مهندسی صنایع، کاردانی و مهندسی رشته های برق(با کلیه گرایشها)، مکانیک(با کلیه گرایشها)، تاسیسات، سیالات و حرارت، معماری ساختمان، ارتباطات و مخابرات، فیزیک، شیمی، مکانیک، خاک، ژئوفیزیک، متالوژی، طراحی وسایل و قطعات فنی، رایانه کلیه گرایشها، مترجمی زبان انگلیسی، برنامه ریزی شهری، تربیت بدنی، H-S-E، مدیریت در مهندسی سوانح، کاردان فنی مکانیک، کاردان فنی برق، کاردان فنی شیمی، کاردان ایمنی صنعتی، کاردانی شیمی پدافند جنگهای ش.م.ه، کاردانی شیمی کاربردی، کاردانی معماری و مدیریت بحران”
 3. عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه كیفری(سوء سابقه) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
 4. دارا بودن حداقل سن 18 سال و حداكثر 25 سال(متولدین سالهای74-67)
 5. دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشكی.
 6. برخورداری از سلامت كامل روانی و آمادگی جسمانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشك معتمد سازمان.(مرکز معاینات نیروی انتظامی)

ب) شرایط اختصاصی:

 1. دارا بودن حداقل 170 سانتیمتر قد.
 2. دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سكونت دائم در مناطق 22 گانه تهران بزرگ.(پنج سال آخر سكونت تا کنون)
 3. فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از كار افتاده كلی، پرسنل قراردادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.(با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)
 4. فرزندان كاركنان بازنشسته آتش نشانی تهران(حداكثر یك فرزند) در شرایط مساوی مشروط به كسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.

ج) مفاد آزمون:

 • آزمون ورزشی: حمل لوله آب رسانی(2×25)، انعطاف پذیری، بارفیكس، دو 9×4 مترسرعت و دو 540مترقدرت و درازنشست
 • آزمون علمی: معارف اسلامی ـ ادبیات و زبان فارسی ـ انگلیسی ـ آتش نشان داوطلب ـ هوش و شخصیت(مقطع تحصیلی فوق دیپلم)

د) مدارك مورد نیاز در زمان حضور درآزمون ورزشی:

 1. اصل شناسنامه عكسدار.
 2. اصل آخرین مدرك تحصیلی.(فوق دیپلم و یا بالاتر)
 3. اصل كارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.
 4. اصل كارت ملی.
 5. یک قطعه عكس تمام رخ 4×3 جدید.
 6. همراه داشتن اصل و تصویر کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران.
 7. همراه داشتن اصل و تصویر حکم کارگزینی پرسنل بازنشسته سازمان و کارکنان قراردادی شهرداری تهران.
 8. همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان جهت قهرمانان ملی در کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام:
ثبت نام از تاریخ 92.12.10 بمدت 15روز بصورت اینترنتی و در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران می باشد.
واریز مبلغ 250000 ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی(از طریق سامانه ثبت نام)پرداخت می گردد.(مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد)
لطفا شرایط ذکر شده در سامانه ثبت نام را در تمام مراحل به دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام را انجام دهید.

**تذکرات:

 1. مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی(ورزشی) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد. داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم(حضور در آزمون علمی و دریافت کارت) می باشند که در مرحله اول(آزمون ورزشی) امتیاز لازم را کسب نموده باشند.
 2. داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی میبایست اصل مدارک در بند ” د ” را به همراه داشته باشند.
 3. کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.

چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع میباشد، از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : 125.tehran.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
ali
۲۲:۴۱ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۲

سلام.پذیرفته شدگان آزمون آتش نشانی قبلی نصیرشهر کی فراخوان داده میشن.جواب بدید

[پاسخ]

هادی
۱۶:۳۱ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۲

سلام.دوست دارم بدونم چراماکه تو بازه سنی 18 تا 25 سال نیستیم(مثلا من که 28سالمه) وهیچ مشکل جسمانی و …هم نداریم وسخت هم دنبال کارهستیم چرابایدبه خاطرسنمون نتونیم خیلی جاهااستخدام شیم!!!!!!!!!!!!!! واقعاچرا

[پاسخ]

دکتری جغرافیا
۱۷:۵۶ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۲

چرا در این استخدامی از رشته جغرافیا که به مکان های مختلف در معرض بحران و موقعیت یابی آنها تسلط کافی دارنداستفاده نشده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوری ما میتونیم پیشرفت کنیم

[پاسخ]

mahmood
۲۰:۵۹ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۲

سلام…بعد عمری برای کاردانی ها استخدام گذاشتید…تشکر اما چرا رشته مدیریت نباشه… مسولان عزیز بچه های متخصص واقعی هلال احمر اولویت ندارند کسانی که چندین ساله تو جاده ها داوطلبانه دارن خدمات میدن تخصص نجات در جاده ارتفاع سیلاب با ماموریت های مستند واقعی واقعا براتون بی ارزشه …بخدا از جان گذشتیم برا عشق به امداد ونجات انصاف نیست که هیج جا اولویت نداریم

[پاسخ]

اشکان
۰۱:۰۶ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۲

من تو همه ی مراحل تو استان مرکزی قبول شدم 12نفر می خاستن فقط 4 نفر سفارش شده و خانواده شهید گرفتن وقتتونو تلف نکنید/پایه یک داشتم و لیسانس +نفر اول تست ورزش

[پاسخ]

جویای کار
۱۱:۲۰ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۲

سلام
اگر امکان داره مدت سربازی را به سن داوطلب اضافه کنید

[پاسخ]

جغرافیا
۱۶:۰۲ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

سلام
من فوق لیسانس جغرافیا از دانشگاه زنجان دارم 3ساله فارغ التحصیل شدم با معدل بالا ولی متاسفانه هیچ جا برای من کار نیست اگه به این رشته نیازی نیست چرا دانشگاهها دانشجو می پذیرند…..

[پاسخ]

علی
۲۱:۵۲ ~ ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

باسلام من قبلا که سنم کمتر بود خیلی دنبال کار و شرکت در آزمونهای مختلف امکان استخدام وجود نداشت حالا که سنم سی رو رد کرده چیکار باید بکنم

[پاسخ]

ابراهیم
۱۴:۵۹ ~ ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

واقع برای یعضی چیزا گفتن خوب نیست..
منم 28 سالمه
لیسانس کامپیوتر وبرق دارم
8تا سایت نوستم و تخصصم برنامه نویسیه. به زبان سی و سی شار= و
ولی چرا نباید شغل دولتی داشته باشم از کی باید بپرسم؟؟

[پاسخ]

مسعود
۱۶:۰۴ ~ ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

سلام لطفا تاریخ برگزاری آزمونها رو اعلام کنید

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۵۱ ~ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

]چرا خانم مهندس شيمي بكارگيري نمي كنيد.

[پاسخ]

شهرام
۱۸:۵۹ ~ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

من دانشجوی رشته امداد وسوانح حستم و در حال تحصیلم . میشه با گواهی اشتغال به تحصیل وارد شم؟

[پاسخ]