استخدام رسمی ۶۰۰ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان در خراسان رضوی

استانداری خراسان رضوی
شهر های مورد نیاز : استان خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
استخدام رسمی ۶۰۰ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد خراسان رضوی
معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از استخدام رسمی ۶۰۰ نفر از فرزندان و خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد استان در سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از تربت حیدریه، صدیقه خدیوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح استخدام خانواده‌های شهدا و جانبازان در سال ۹۱ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید که بر اساس آن افرادی که مراحل ثبت‌نام را انجام داده و به صورت قراردادی پذیرش شده‌اند، به صورت رسمی استخدام می‌شوند.
وی افزود: استخدام افراد دارای سهمیه ایثارگران در شهرستان‌ها با توجه به نیاز دستگاه‌های اجرایی آن شهرستان صورت می‌گیرد.
معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: ۶۰۰ نفر از فرزندان و خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد خراسان رضوی امسال به صورت رسمی استخدام می‌شوند.
خدیوی با اشاره به پرداخت تسهیلات در حوزه‌های مسکن، درمان و … به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: جامعه ایثارگری جامعه وسیعی بوده و پرداخت تسهیلات با توجه به اعتبارات اختصاص یافته به تعداد محدودی و طبق نوبت داده می‌شود.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
Mehdi
۱۱:۳۳ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۴

سلام
من چه گناهی کردم که هر کاری میکنم هیچ جا استخدامم نمیکنن!
چون لرم ؟
۳۱ سالمه
گناه من چیه که فقط باید غصه بخورم ؟
تازه آقای … میگه بچه دار بشید !!!
منم بچه دیروزم
پول ندارم
پارتی ندارم
کسی رو ندارم
خدا رو هم ندارم
به اونی که میپرستید ما گناهکار نیستیم

[پاسخ]