آگهی استخدام 53 بهورز در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
شهر های مورد نیاز : چهارمحال و بختياري
تعداد مورد نیاز : 53 نفر
تاریخ انقضاء : 11 دی ماه 92
متن آگهی

به گزارش وب دا؛ مدير گروه ستاد گسترش مركز بهداشت چهارمحال و بختياري گفت: ۵۳ نفر از افراد واجد الشرايط از طريق امتحان عمومي و تخصصي ، مصاحبه و گزينش براي پذيرش رشته شغلي بهورزي به صورت پيماني استخدام مي شوند.

دكتر محسن آذري پور افزود: ۲۶ نفر از اين افراد در شهرستان لردگان، ۱۰ نفر در اردل، ۷ نفر در كوهرنگ و در شهرستانهاي بروجن و شهركرد هر كدام ۳ نفر و فارسان و كيار هر كدام ۲ نفر استخدام مي شوند.

وي تصريح كرد: از اين تعداد ۲۶ نفر بهورز زن و ما بقي بهورز مرد استخدام مي شوند.

وي دارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم در يكي از رشته هاي بهداشت عمومي(بهداشت خانواده) و مامايي براي پذيرش بهورز زن وا دارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم در يكي از رشته هاي بهداشت عمومي (مبارزه با بيماريها) بهداشت محيط و بهداشت حرفه اي براي پذيرش بهورز مرد و يا دارا بودن ديپلم متوسط را از شرايط اختصاصي ثبت نام متقاضيان عنوان كرد.

دكتر آذري پور ، حداقل سن داوطلبين با مدرك ديپلم را ۱۶ سال و حداكثر ۲۶ سال تمام و حداقل سن براي دارندگان مدرك فوق ديپلم را ۱۸ سال و حداكثر ۲۸ سال تمام اعلام كرد و افزود: تاريخ اولين روز شروع ثبت نام مبناي محاسبه سن قرار مي گيرد.

به گفته وي، داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني موظف را به استناد قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان انجام داده اند و مدت خدمت دوره ضرورت آقاان بر اساس كارت پايان خدمت به اين مدت افزوده مي گردد همچنين خانواده معظم شهداء ، آزادگان ، مفقود الاثرها و جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي باشند از برخي محدوديت هاي سني مستثني هستند.

مدير گروه ستاد گسترش مركز بهداشت چهارمحال و بختياري در خصوص نحوه ارسال مدارك و ثبت نام متقاضيان اظهار داشت: متقاضيان واجد شرايط ، بايد كليه مدارك لازم را از تاريخ ۱۸ آذرماه حداكثر تا تاريخ ۱۱ ديماه به صورت دستي تحويل مسئولين مربوطه در مركز بهداشت استان به نشاني شهركرد- ميدان انقلاب – خيابان ملت – گروه توسعه شبكه تحويل نمايند.

به گفته وي، كارت ورود به جلسه امتحان توانمنديهاي عمومي و تخصصي در روزهاي سه شنبه و چهار شنبه مورخ ۱۷ و ۱۸ ديماه سال جاري از ساعت ۸ لغايت ۱۶ در محل مركز بهداشت استان توزيع مي گردد.

دكتر آذري پور با بيان اينكه هم اكنون اطلاع رساني در خصوص پذيرش بهورز در روستاهاي مورد نظر از طريق نصب اطلاعيه در محل هاي پر رفت و آمد و آموزشكده ها و مراكز بهداشتي و درماني در حال انجام است افزود: كارشناسان مركز نيز بر نحوه اين اطلاع رساني ها نظارت دقيق به عمل خواهند آورد.

بر اساس اين گزارش، سه مركز آموزش بهورزي در شهرستانهاي فارسان، بروجن و لردگان فعال مي باشد و هم اكنون ۵۸۰ بهورز در ۳۱۰ خانه بهداشت استان مشغول به خدمت هستند و ۲۴ دانش آموز در مراكز آموزش بهورزي لردگان و فارسان مشغول به تحصيل هستند.

لینک خبر

اطلاعات تماس
نشانی : شهركرد- ميدان انقلاب – خيابان ملت – گروه توسعه شبكه
تلفن :
وبسایت : skums.ac.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها