آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد
شهر های مورد نیاز : مشهد
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 18 شهریور ماه 92
متن آگهی

دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي ،درماني مشهد  در نظر دارد جهت واحد هاي تابعه خود ،افراد  واجد شرايط در رشته هاي ذيل را از طريق فراخوان، شناسائي و با درنظر گرفتن اولويتهاي  مربوطه و درصورت نياز بعد از برگزاري آزمون يا مصاحبه تخصصي و تائيد صلاحيت عمومي  توسط هسته گزينش دانشگاه و همچنين با در نظر گرفتن ساير شرايط، بصورت قرارداد تبصره 3 يا 4 ماده 2 آئين نامه اداري ، استخدامي و تشكيلاتي اعضاي غير هيئت علمي  دعوت به همكاري نمايد. با توجه به اينكه فراخوان  منتشره به منزله شناسائي متقاضيان ميباشد بديهي است ثبت نام در اين فراخوان هيچ گونه تعهدي را جهت به كار گيري براي دانشگاه ايجاد نمي نمايد لذا در صورت نياز بعد از طي مراحل قانوني  از بين متقاضيان و با عنايت به مفاد فراخوان ،دعوت به همكاري صورت مي پذيرد . خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقيق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نماييد.

تذكرات :

1-       با توجه به اينكه فراخوان  منتشره به منزله شناسائي متقاضيان ميباشد. بديهي است ثبت نام در اين فراخوان هيچ گونه تعهدي را جهت بكارگيري براي دانشگاه ايجاد نمي نمايد. لذا در صورت نياز بعد از طي مراحل قانوني از بين متقاضيان و با عنايت به مفاد فراخوان، دعوت به همكاري صورت مي پذيرد. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقيق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نماييد.

2- در صورت دعوت به همكاري  نيروهاي دعوت شده به هيچ وجه امكان انتقال يا جابجائي ندارند. لذا حتماً در انتخاب شهر محل درخواست دقت لازم را مبذول داريد.

3- دانشگاه  ميتواند از بين ثبت نام كنندگان صرفاً در رشته هايي كه مورد نياز مي باشد، دعوت به همكاري نمايد.

4- انعقاد قرار داد يكساله مي باشد و در صورت كسب حد نصاب نمره ارزشيابي ساليانه و نياز واحد قرارداد تمديد خواهد شد .

5- در صورتي كه براي رشته ها  يا رشته اي مصاحبه در نظر گرفته شود از طريق سايت اطلاع رساني خواهد شد.لذا داوطلبان موظفند جهت اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه حداقل هر48 ساعت يكبار به سايت مراجعه نمايند.

نکات مهم :

1– داوطلبين شرکت کننده در فراخوان مرداد ماه در رشته شغلي مترجم حق شرکت در فراخوان جاري را ندارند.لطفا از ثبت نام خودداري فرماييد.

2- داوطلبين شرکت کننده در فراخوان مرداد ماه که اسامي آنان در سايت بعنوان پذيرفته شدگان مرحله اول اعلام گرديده، حق ثبت نام در اين فراخوان را ندارند.

 دريافت فايل PDF آگهي

لینک آگهی و ثبت نام

عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
الهام محمودی
۱۴:۰۶ ~ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

اینجانب الهام محمودی کارشناس تغذیه با سابقه دو سال در بیمارستان دولتی تمایل به خدمت در ارتش نیروی دریایی می باشم……

[پاسخ]