آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بوشهر براي تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و مصاحبه مصوب شوراي توسعه مديريت و سرمايه انساني و هيت امنا دانشگاه در نظر دارد از افراد واجد الشرايط را از طريق امتحان عمومي ،مصاحبه و گزينش به صورت قراردادی با در نظر گرفتن شرايط مندرج در ذيل استخدام نمايد.

  • شهرهای مورد نیاز : بوشهر
  • تعداد نیروی مورد نیاز: مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : 5 تیر ماه 92

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

انشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بوشهر براي تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و مصاحبه مصوب شوراي توسعه مديريت و سرمايه انساني و هيت امنا دانشگاه در نظر دارد از افراد واجد الشرايط را از طريق امتحان عمومي ،مصاحبه و گزينش به صورت قراردادی با در نظر گرفتن شرايط مندرج در ذيل استخدام نمايد
داوطلب محترم قبل از پر كردن فرم ثبت نام به نكات زير توجه بفرماييد:

– توصيه مي شود جهت جلوگيري از هرگونه اشتباه قبل از اقدام به ثبت نام اينترنتي يك برگ كپي از فرم ثبت نام تهيه و به صورت پيش نويس تكميل گردد.

– – قبل از پر نمودن فرم ثبت نام ،لازم است شرايط استخدام را به دقت مطالعه فرماييد.

با عنايت به اينكه هر متقاضي فقط يكبار مي تواند ثبت نام نمايد لذا خواهشمند است در وارد كردن اطلاعات دقت نماييد ،بعد از ثبت نهايي اجازه هيچگونه تغييري نخواهيد داشت.لذا شايسته است داوطلبان كد رهگيري داده شده را تا اعلام نتايج نزد خود نگهداري نماييد.

– -براي مشاهده عنوان رشته و طبقه شغلي ،محل جغرافيايي خدمت و شرايط احراز فايل مربوطه را از منوي مشاغل و محل جغرافيايي در صفحه اصلي دانلود كنيد.

– از آنجاييكه در مراحل ثبت نام بايد عكس پرسنلي خود را پيوست نماييد،لذا قبل از اقدام به ثبت نام عكس خود را با مشخصات زير تهيه نماييد:

– مشخصات عكس و فيش بانكي ارسالي بايد با فرمت jpg و با سايز 200 ×300 باشد.(حجم فايل ارسالي حداكثر 100 كيلوبايت باشد.)
– – تصوير داوطلب لازم است تمام رخ بوده و در سال جاري گرفته شده باشد.
– تصوير بايد در جهت صحيح و بدون چرخش تهيه شده و فاقد هر گونه حاشيه زائد باشد.
– – تصوير داوطلب بايد واضح و مشخص بوده و اثر مهر ،منگنه و ساير مواردي كه منجر به مخدوش و نامشخص بودن چهره داوطلب مي شود،در تصوير وجود نداشته باشد.
– – تصوير خواهران بايد با حجاب اسلامي بوده و چهره داوطلب بطور كامل در تصوير مشخص باشد
– – كد ملي ده رقمي خود را بدون خط تيره وارد نماييد.
– – آدرس خود را بطور كامل با درج نام شهرستان خيابان كوچه و پلاك بنويسيد
– – كد پستي خود را وارد نماييد توجه كنيد كه كد پستي عددي ده رقمي است ضمنا كد پستي بدون خط تيره وارد شود.
– – بعد از ثبت نهايي از فرم ثبت نام خود پرينت گرفته و همراه با مدارك خواسته شده ارسال نماييد . لازم به ذكر است كه براي مشاهده و پرينت اطلاعات وارد شده ،كد رهگيري و از منوي پرينت ثبت نام در صفحه اصلي استفاده نماييد.

شرایط ثبت نام

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
زهرا
۱۳:۳۵ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید
برای ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی از کدام قسمت باید اقدام کرد
لینک ثبت نام غیرفعال می باشد.
با تشکر

[پاسخ]