آگهی استخدام بیمه دانا شعبه آمل مازندران

بیمه دانا
شهر های مورد نیاز : مازندران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 25 تیرماه 95
متن آگهی

شرکت سهامی بیمه دانا شعبه آمل جهت تامین سرمایه انسانی خود، از افراد واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته های مرتبط با صنعت بیمه دعوت به همکاری می نماید.

لذا از علاقه مندان دعوت می شود نسبت به ارسال مدارک شامل تصویر شناسنامه و کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و رزومه شخصی با ذکر شماره تلفن همراه و ثابت حداکثر تا تاریخ ۹۵/۴/۲۵ به آمل، میدان هزار سنگ، خیابان امام رضا (ع)، جنب شرکت کاله، شرکت بیمه دانا شعبه آمل اقدام نمایند.

 

منبع : نیازمندی های روزنامه های مازندران

اطلاعات تماس
نشانی : آمل، میدان هزار سنگ، خیابان امام رضا (ع)، جنب شرکت کاله، شرکت بیمه دانا شعبه آمل
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها