آگهی استخدام بیمارستان چشم پزشکی نور

بیمارستان نور
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 24 آبان ماه 94
متن آگهی

بیمارستان چشم پزشکی نور در جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود در مشاغل ذیل  در تهران دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط می توانند رزومه خود را با ذکر ردیف پست سازمانی به آدرس پست الکترونیکی ذیل ارسال نمایند.

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز شغل
۱ کارشناس پرستاری ۱- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری۲- دارا بودن گواهی پایان طرح نیروی انسانی
۲ تکنسین هوشبری ۱- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم و کارشناسی در رشته هوشبری۳- دارا بودن گواهی پایان طرح نیروی انسانی
۳ تکنسین اتاق عمل ۱- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم و کارشناسی در رشته اتاق عمل۳- دارا بودن گواهی پایان طرح نیروی انسانی

ارسال رزومه به : nooreyehospital@gmail.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها