آگهی استخدام بانک کارآفرین در تهران

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

 آگهی استخدام بانک کارآفرین در گنبد کاووس

بانك كارآفرين به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در امور بين الملل، از متقاضيان با شرايط ذيل دعوت به همکاری مینماید.


  • شهرهای مورد نیاز : تهران
  • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : —-

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

بانك كارآفرين به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در امور بين الملل، از متقاضيان با شرايط ذيل دعوت به همکاری مینماید.
فارغ التحصيلان مرد در مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد در رشته هاي علوم بانکی، مديريت، اقتصاد، حسابداري و زبان انگليسي که واجد شرایط ذیل باشند:
1ـ دارا بودن حداقل معدل 15
2 ـ حداکثر سن 28 سال تمام ، متولدین 01/01/64 به بعد. (حداكثر سن 30 سال براي مقطع كارشناسي ارشد)
3ـ دارا بودن گواهینامه ICDL
4ـ آشنائی کافی به زبان انگلیسی.
5ـ تندرستی و توانائی جسمانی و روانی.
6- دارا بودن كارت پايان خدمت.

داوطلبان حائز شرايط مي توانند درخواستهاي خود را از طريق نمابر 26214986-021 يا آدرس ايميل jobs@karafarinbank.ir  جهت بررسي، ارسال نمايند

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها