آگهی استخدام بازنشسته بانکی در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی و شمالی
تعداد مورد نیاز : ----
تاریخ انقضاء : 6 مهر ماه 94
متن آگهی

اداره شعب استان های خراسان رضوی و شمالی از بین روسای شعبی که از نیمه دوم سال ۱۳۹۳ به بعد بازنشسته شده اند جهت تصدی شعب از تاریخ درج آگهی به مدت ۳ روز (۹۴/۷/۶) با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید.

۱ – دارای مدرک لیسانس و بالاتر مرتبط

۲- روزمه کاری تایید شده از بانک ذیربط

۳ – اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی و تصویر مدرک تحصیلی

۴ – افراد بومی جهت تصدی شعب شهرستانها در صورت شرایط تساوی در الویت می باشند مقتضی است داوطلبان شخصا به همراه مدارک به دایره منابع انسانی مراجعه فرمایند .

تلفن : ۳۸۵۲۹۶۴۴

مدیریت شعب استانهای خراسان رضوی و شمالی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : izbank.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
بیکار
۱۴:۲۲ ~ ۷ مهر ۱۳۹۴

واقعا که ،خوبه دولت تصویب کرد نیروی بازنشسته را دوباره استخدام نکنید ولی کو گوش شنوا.
خدا ازتون نگذره که این جوری با اینده جوونا بازی میکنید

[پاسخ]

f
۱۳:۳۴ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۴

زمانی که موسسه مولی الموحدین امور اولیه جهت تبدیل شدن به بانک رو انجام میداد آزمون استخدامی برگزار کردند و با توجه به تعداد محدود شرکت کنندگان وعده قبولی ۱۰۰%رو دادن.حتی مصاحبه هم شرکت کردم و کلی وعده های پوشالی در حدی از ادامه تحصیل منصرف شدم،حالا دیگه سنم به استخدامی این بانک نمیخوره ولی چرا انقد با احساس و سرنوشت مردم بازی میکنید.

[پاسخ]