آگهی های استخدام استان هرمزگان – 23 مرداد ماه 92

شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان هرمزگان 23مرداد ماه 92

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
الهام
۱۲:۱۲ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

کارشناس ارشد حقوق جزا مایلم در امور حقوقی – آموزشی و اداری و…. مشغول به کا شوم در ضمن سابق 6 سال تدریس در دانشگاه را دارم . با تشکر

[پاسخ]

مریم
۱۳:۱۰ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

با سلام:کارشناسی مبانی حقوق دارم الان هم ارشد حقوق جزا ترمای آخر هستم و 1 سال بعنوان امور حقوقی دانشگاه و کار آموزشی خدمت میکنم ولی کار دادگستری رو خیلی تمایل دارم
باتشکر

[پاسخ]