آگهی های استخدام استان خراسان – 17 دی ماه 92

آگهی استان خراسان
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان خراسان رضوی- 17 دی ماه 92

جهت دانلود فایل PDF آگهی ها اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مهدی پرتوی نیا
۱۷:۱۹ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

با سلام . بنده بعنوان کسی که رنج میبرم از وضعیت مسولینی که باعث بدبین شدن مردم به اسلام و نظام میشوند پیشهاد میدهم از مدیران به ظاهر انقلابی کسب خبر کنید که به هر اداره ای مراجعه میکنیم کم کاری خودشان و پارتی بازی خودشان را به گردن نظام و رهبری میاندازند بخدا مرگم را از خدا میخواهم وقتی دستانم بسته است و کاری از من ساخته نیست اگر به درد شما بخورم با جان و دل حاضرم ولی شما را به خدا بهخ داد اسلام و نظام برسید مردم عام حرف مدیران تحصیلکرده و با سواد را باور میکنند و دفاع امثال ما هم همیشه به بحث کشیده میشود که اگر چنان است چرا وضعیت این است پس لابد راست میگویند مدیر فلان شرکت یا رییس فلان اداره

[پاسخ]