مجوزهای استخدامی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری قانونی است

استانداری چهارمحال بختیاری
شهر های مورد نیاز : چهارمحال بختیاری
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، علی اصغر عنابستانی اظهار کرد: این مجوزها از سوی معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده و قانونی است.

وی تأکید کرد: مجوز استخدام نیروی انسانی جدید در دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری از طریق طرح مهرآفرین نبوده و این مجوز از سوی معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده است.

عنابستانی افزود: در مجوز یاد شده، استخدام نیروی انسانی جدید مورد نیاز دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته و تمامی این نیروها براساس نیاز دستگاه های اجرایی، رعایت قانون و از طریق آزمون عمومی جذب و استخدام می شوند.

وی تصریح کرد: نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در این طرح، طبق قوانین استخدامی و گذراندن مراحل مختلف استخدامی جذب دستگاه های اجرایی می شوند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها