آگهی استخدام استانداری هرمزگان سال 92(دریافت کارت آزمون استخدامی)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نتایج نهایی آزمون استخدامی استانداری هرمزگان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان گفت: آزمون استخدامی استانداری استان برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز ۱۷ دستگاه اجرایی استان توسط این اداره کل روز جمعه ۳۱ خرداد‌ماه در ۲۶ حوزه آزمونی در شهر بندرعباس برگزار می‌شود.

 

  • شهرهای مورد نیاز : هرمزگان
  • تعداد نیروی مورد نیاز : 554
  • تاریخ انقضا : 23 خرداد ماه 92
  • تاریخ برگزاری آزمون استخدامی : 31 خرداد ماه 92

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی
لینک دریافت کارت آزمون استخدامی استانداری هرمزگان
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان گفت: آزمون استخدامی استانداری استان برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز ۱۷ دستگاه اجرایی استان توسط این اداره کل روز جمعه ۳۱ خرداد‌ماه در ۲۶ حوزه آزمونی در شهر بندرعباس برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، عزت‌الله اردشیری صبح امروز طی نشستی در این رابطه اظهار داشت: هشت هزار و ۲۱۸ نفر در آزمون استخدامی در سایت www.portaltvto.com ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود پنج هزار نفر زنان و مابقی را مردان تشکیل می‌دهند.
وی افزود: این استخدام برای ۵۵۴ پست سازمانی در بیش از ۲۵۰ رشته در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر برگزار می‌شود که این دستگاه‌ها عبارتند از اوقاف، ورزش و جوانان، هواشناسی، استاندارد و تحقیقات صنعتی، بهزیستی، ثبت‌احوال، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد، میراث فرهنگی، منابع طبیعی، نقشه‌برداری، بازرسی‌، ارتباطات و فناوری و استانداری.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای هرمزگان ادامه داد: اسفند‌ماه سال ۹۱ آزمون بانک توسعه و تعاون را برگزار کردیم و افتخار داریم که به عنوان یکی از استان‌های پیشرو، اجرای آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان را بر عهده گرفته‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کنار وظیفه اصلی خویش یعنی امر خطیر مهارت‌آموزی و ارزشیابی مهارت مهارت آموختگان و نیروی کار، آزمون استخدامی دستگاه‌های اداری کشور را نیز برگزار می‌کند.
اردشیری عنوان کرد: توانمندی سازمان اعم از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و از همه مهم‌تر نیروی انسانی کارآمد، متخصص و بالنده و تجربه برگزاری آزمون‌های ادواری از مهارت آموختگان و نیروی کار در بخش‌های عمده اقتصادی همچون خدمات، صنعت و کشاورزی باعث شد در سال ۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دولت دهم مجوز برگزاری آزمون‌های استخدامی دستگاه‌ها و نهادهای اداری کشور را به سازمان اعطا کند.
وی خاطرنشان کرد: فرآیند آزمون از مرحله ثبت‌نام و اعلام نتایج کاملاً به صورت مکانیزه و برخط انجام می‌شود، طراحی و ایجاد وب‌سایت برای ثبت‌نام اینترنتی متقاضیان استخدامی، امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان واجد شرایط از طریق وب‌سایت، صدور پاسخنامه کامپیوتری برای هر داوطلب تایپ و تکثیر سئوالات آزمون، دریافت پاسخنامه و قرائت آن با دستگاه مارک‌خوان و همچنین تهیه اطلاعات آزمونی و تحویل به کارفرما در موعد مقرر و نیز تهیه فهرست کلی نمرات داوطلبان از جمله اموری است که همگی به صورت اینترنتی و کاملاً مکانیزه با دقت و سرعت بالایی صورت می‌پذیرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان عنوان کرد: طراحی ۹۰ سئوال عمومی و بالغ بر ۱۰ هزار سئوال تخصصی در ۲۵۰ رشته شغلی از مهم‌ترین وظایفی است که انجام می‌گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولیت صحت و کیفیت انجام آزمون بر عهده این اداره است که با بالاترین دقت، سرعت و امنیت برگزار می‌شود.
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها 

استانداري هرمزگان براي تأمين نيروي انساني مورد نياز 17 دستگاه اجرايي استان براساس قوانين و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي بكارگيري افراد در دستگاه هاي اجرايي و از محل سهميه استخدامي 4550/110/دم  مورخ 21/12/1390تعداد 554 نفر از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمنديهاي عمومي ، تخصصي ، مصاحبه و گزينش به‌صورت پيماني به شرح زير استخدام مي نمايد .

شرايط عمومي استخدام

1-     داشتن تابعيت ايران

2-     انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان

3-     عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر

4-     نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر

5-     دارا بودن مدرك تحصيلي دانشگاهي و يامدرك همتراز ( براي مشاغلي كه مدرك همتراز در شرايط  احراز آنها پيش بيني شده است )

6-      داشتن سلامت جسماني ورواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند.

7-     التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

شرايط اختصاصي استخدام

داشتن حداقل سن بيست سال و حداكثر31 سال براي مقطع فوق ديپلم – 34 سال براي مقطع ليسانس- 36 سال براي مقطع  فوق ليسانس و 40 سال براي مقطع دكترا  تا آخرين روز مهلت ارسال مدارك .

تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبربه حداكثر سن مقرراضافه خواهد شد:

الف ) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل ( از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367 ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل

ب ) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان ، مفقودالاثرها ، جانبازان از كارافتاده كلي كه قادر به كارنمي باشند .

شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تاميزان 5 سال

ج ) فرزندان شهداء ، فرزندان جانبازان ( 25 درصد وبالاتر) و فرزندان آزادگاني كه حداقل يك سال سابقه اسارت دارند ، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.

د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاههاي دولتي از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها .

مدارك مورد نياز :

–      تكميل برگ درخواست شغل ( با دقت وخط خوانا تكميل گردد)

–      تصوير آخرين مدرك تحصيلي

–      تصوير كارت ملي

–      تصويرصفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضيحات ، تصوير صفحه آخر)

–      تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم ( ويژه برادران ) ، تاريخ پايان خدمت يا معافيت بايد قبل از تاريخ آخرين مهلت ارسال مدارك باشد.

–      رسيد بانكي مبني برپرداخت مبلغ 90000 ريال به حساب جاري 980 خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران به عنوان حق شركت در آزمونهاي تخصصي و علمي داوطلبان استخدام ( ايثارگران 50 درصد مبلغ مذكور را مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذكور معاف مي باشند)

–      دو قطعه عكس 4×3 جديد ، تمام رخ ، پشت نويس شده.( يك قطعه عكس روي برگ ثبت نام الصاق شود)

–      مدارك دال بر ايثارگري و معلوليت ( معلولين عادي با ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و ايثارگران حسب مورد از مراجع ذي ربط )

–      مدارك دال بربومي بودن

–      تصوير گواهي نامه معتبر در خصوص زبان انگليسي عمومي و مهارت هاي عمومي فن آوري اطلاعات .

نحوه ارسال مدارك ومهلت ثبت نام :

ثبت نام به صورت الكترونيكي از ساعت 8 صبح مورخ 8/3/92 شروع و تا ساعت 22 مورخ 23/3/92 از طريق پايگاه اينترنتي استاندري هرمزگان به نشاني  www.hormozgan.ir     و سايت http://hormozgan.portaltvto.com انجام مي‌گيرد . فهرست ادارات و جداول مشاغل استخدامي از سايتهاي يادشده قابل دسترسي است . لازم است داوطلبان همزمان با ثبت نام الكترونيكي مدارك خواسته شده را فقط در پاكت قطع  A4  قرارداده وحداكثر تا تاريخ  23/3/1392 فقط با پست سفارشي به نشاني ادارات مربوطه به شرح زیرارسال و رسيد پستي را تا آخرين مرحله استخدام نزد خود نگهدارند . ضمنا نام و نام خانوادگي داوطلب – رشته شغلي و محل جغرافيايي و دستگاه مربوطه به صورت واضح و خوانا در روي پاكت درج گردد .

جهت دانلود فایل رشته های مورد نیاز و شرایط آگهی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه اصلاحیه آگهی استخدامی شماره 1

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
زهرا
۲۳:۲۵ ~ ۸ خرداد ۱۳۹۲

آیا کارشناس شیلات گرایش تکثیروپرورش ابزیان میگیرید بیکارودنبال کمارمیگردم

[پاسخ]

ازي
۲۰:۵۴ ~ ۹ خرداد ۱۳۹۲

از اطلاع رساني شما كمال تشكروسپاس داردم فقط كاش جدول رشته هادانلودي نبودما كه سيستم خونمون دانلود نداره واقعا عذاب ميكشيم

[پاسخ]

ندا
۰۶:۳۶ ~ ۱۰ خرداد ۱۳۹۲

سلام.منابع ازمون چیه؟چه کتابایی باید تهیه کنیم؟
ممنون اگه پاسخ بدهید.

[پاسخ]

علی
۱۶:۵۰ ~ ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

چرا لینک ثبت نام باز نمیشه ؟؟؟؟

[پاسخ]

مهرناز
۱۷:۴۶ ~ ۲۳ خرداد ۱۳۹۲

سلام من همین امروز آگهی رو دیدم خواهش می کنم یک روز دیگه تمدیدش کنین :(

[پاسخ]

رضایی
۱۲:۴۱ ~ ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام من فارغ التحصیل رشته تاریخ درمقطع کارشناسی هستم درآگهی شما هیج جای استان و هیچ اداره رشته من نمیخواست من باید چکارکنم همینطوری باید بیکار بمانم

[پاسخ]

صدیقه
۱۸:۰۲ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

نتایج اولیه آزمون استانداری کی مشخص میشه

[پاسخ]

شیما
۱۲:۵۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۲

پس جواب این ازمون استخدامی 31 خرداد کی مشخص میشه مگه سرکاریه این همه مردم معطلن لطفا یه جواب درست بدید نه شماره ای نه سایت درست و حسابی واقعا که متاسفم

[پاسخ]

ناشناس
۱۳:۲۰ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

لطفا نتایج آزمون استخدامی را اعلام کنید

[پاسخ]

لاله
۱۹:۱۷ ~ ۲۰ مهر ۱۳۹۲

لطفا زمان اعلام نتایج آزمون را اعلام فرمایید

[پاسخ]