آگهی استخدام اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی

سازمان پزشکی قانونی کشور
شهر های مورد نیاز : خراسان جنوبی
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 1 تیر ماه 95
متن آگهی

اداره کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی درصدد است به منظور تکمیل کادر اداره نهبندان یک نفر نیروی بومی مرد دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی اتاق عمل و آشنا به رایانه و تایپ را به صورت شرکتی بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط می توانند تا پایان وقت اداری ۹۵/۴/۱ با در دست داشتن مدارک مربوطه به این اداره کل واقع در بیرجند انتهای مدرس ۸ مراجعه نمایند.

تلفن تماس : ۳۲۲۱۳۸۷۰ – داخلی ۱۰۴

اطلاعات تماس
نشانی : بیرجند، انتهای مدرس 8
تلفن : 32213870 - داخلی 104
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها