آگهی استخدام اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران

سازمان تامین اجتماعی
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 27 بهمن ماه 92
متن آگهی

مدير كل درمان استان تهران از جذب و به كارگيري نيرو به منظور تكميل كادر پرستاري اين اداره كل در بيمارستان شهداي 15 خرداد ورامين  به عنوان يكي از مراكز درماني تابعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل درمان استان تهران ، دكتر سيد علي جماليان با اعلام اين خبر گفت: اداره كل درمان تامين اجتماعي استان تهران به منظور تكميل كادر پرستاري بيمارستان شهداي 15 خرداد ورامين واقع در شهرستان ورامين از بين واجدين شرايط به صورت پيماني و از طريق برگزاري مصاحبه تخصصي علمي و طي مراحل گزينش پرستارجذب مي نمايد .

وي درباره شرايط كلي ورود به خدمت در اين بيمارستان نيز گفت :

شرايط عمومي شامل :

 • تابعيت جمهوري اسلامي ايران
 • اعتقاد به نظام  مقدس جمهوري اسلامي ايران و دين مبين اسلام يا يكي از اديان مصرح در قانون اساسي
 • حداكثر سن 35 سال تمام لغايت 31/3/93 مي باشد
 • علاوه بر اين دارا بودن ليسانس پرستاري از مراكز آموزشي تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و توانايي لازم براي انجام وظايف و مسئوليت هاي شغل مربوطه
 • ارائه پايان طرح لايحه نيروي انساني و يا معافيت از طرح مذكور
 • دارا بودن برگ پايان خدمت زير پرچم يا معافيت دائم براي آقايان
 • نداشتن سابقه محكوميت كيفري و داشتن سلامت جسمي و رواني و عدم اعتياد به مواد مخدر از ديگر شرايط جذب و استخدام پرستار در بيمارستان شهداي 15 خرداد ورامين است.

دكتر جماليان همچنين اضافه كرد: بر همين اساس استخدام افرادي كه در اجراي قانون رسيدگي به تخلفات اداري يا آراء قانون مراجع ذيصلاح  به مجازات هاي  اخراج ، بازنشستگي ، بازخريد خدمت و انفصال دائم از خدمت دولتي محكوم شده اند  ممنوع است.

مدير كل درمان استان تهران در ادامه گفت: علاوه بر اين  عدم اشتغال بكار و نداشتن تعهد انجام كار در ساير سازمان ها ، شركت هاي دولتي و نهادهاي عمومي  در زمان انعقاد قرارداد و شروع بكار در سازمان الزامي است .

وي با اشاره به مدارك مورد نياز جهت استخدام افراد واجد شرايط نيز گفت :

 • ارايه اصل كارت ملي و شناسنامه و كپي از تمام صفحات آن
 • يك قطعه عكس 4 × 3
 • اصل و تصوير مدرك تحصيلي با درج معدل
 • اصل و تصوير طرح لايحه نيروي انساني و يا معافيت از طرح
 • كارت پايان خدمت يا معافيت دائم و تصوير از پشت و روي كارت  وارائه گواهي در صورت اشتغال در مراكز تابعه تامين اجتماعي
 • ارائه ريز پرينت حق بيمه شعبه مربوطه از جمله مدارك مورد نياز جهت جذب و به كارگيري نيروهاي استخدامي واجد شرايط است

دكتر جماليان خاطر نشان كرد:  امتياز معدل و سابقه اشتغال در مراكز درماني تامين اجتماعي نيز  در مجموع امتياز نهايي موثر خواهد بود.

شايان ذكر است متقاضيان واجد شرايط مي توانند از تاريخ هاي دوشنبه 21/11/92 لغايت يكشنبه 27/11/92 از ساعت 8 صبح لغايت 14 جهت تشكيل پرونده و ارائه مدارك مذكور به آدرس خيابان كارگر شمالي روبروي پارك لاله جنب فروشگاه اتكا اداره كل درمان تامين اجتماعي استان تهران طبقه پنجم مراجعه نمايند .

اصل آگهی

اطلاعات تماس
نشانی : خيابان كارگر شمالي - روبروي پارك لاله - جنب فروشگاه اتكا- اداره كل درمان تامين اجتماعي استان تهران -طبقه پنجم
تلفن :
وبسایت : darmantehran.sso.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها