آگهی استخدام اتحادیه صنف فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری

اتحادیه صنف فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 20 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

اتحادیه صنف فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی جهت امور حسابداری خود نیاز به استخدام تمام وقت یک نفر حسابدار خانم با سابقه حسابداری و آشنایی با بودجه نویسی دولتی و دارا بودن حداقل مدرک لیسانس دارد.

متقاضیان می توانند جهت ارائه مدارمک و رزومه کاری خود همه روز به غیر از ۵ شنبه ها از ساعت ۹ الی ۱۴ عصر به دفتر اتحادیه واقع در خیابان حافظ ، خ جامی ، خ محمد بیک، پلاک ۲۲ ، طبقه سوم مراجعه و پیشنهاد خود را ارائه نمایند.

۶۶۷۵۶۵۳۲ داخلی ۱۴۰ و ۱۰۷

اطلاعات تماس
نشانی : خیابان حافظ ، خ جامی ، خ محمد بیک، پلاک 22 ، طبقه سوم
تلفن : 66756532 داخلی 140 و 107
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها