استخدامی های جدید شهرداری خرم آباد به زودی آغاز به کار می کنند

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه اعلام نتایج آزمون استخدام شهرداری ها

شهردار خرم آباد با اشاره به روند جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری، گفت: استخدامیهای جدید شهرداری خرم آباد به زودی آغاز به کار می کنند.

 

  • عنوان اطلاعیه : اطلاعیه استخدام شهرداری استان لرستان
  • نوع خبر : اطلاعیه و برگزاری آزمون ها

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه

شهردار خرم آباد با اشاره به روند جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری، گفت: استخدامیهای جدید شهرداری خرم آباد به زودی آغاز به کار می کنند.

هرمز نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر به آزمون استخدامی شهرداری خرم آباد اشاره کرد و گفت: پذیرفته شدگان در این آزمون که حدود ۱۰۳ نفر هستند به زودی در شهرداری خرم آباد آغاز به کار خواهند کرد.

وی با بیان اینکه سازمان شهرداریهای کشور قرار است اعتباری را برای رفع مشکلات مالی شهرداری خرم آباد پرداخت کند، تصریح کرد: با پرداخت این کمک مالی و تعدیل برخی نیروها به زودی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری خرم آباد در این نهاد مشغول به کار خواهند شد.

شهردار خرم آباد با تاکید بر اینکه این افراد مستخدم شهرداری هستند، بدون اشاره به تاریخ دقیق آغاز به کار استخدامیهای جدید ادامه داد: همچنین در این راستا تعدادی از نیروهای شهرداری خرم آباد در قالب مشاغل سخت و زیان آور بازنشسته خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین به کمبود نیروی خدماتی در شهرداری خرم آباد اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این نهاد با کمبود ۳۰۰ نیروی خدماتی مواجه است.

شهردار خرم آباد با تاکید بر اینکه برای جذب این تعداد نیروی خدماتی نیز با کمبود درآمد مواجه هستیم افزود: در این راستا شهرداری خرم آباد مجبور است برای رفع این کمبود این افراد را به صورت حجمی و یا از طریق شرکتهای خصوصی جذب کند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
جویای کار
۰۰:۲۵ ~ ۲۹ شهریور ۱۳۹۲

سلام میشه لطف کنید رشته های مورد نیاز و تاریخ دقیق رو قیدکنید؟

[پاسخ]

mahia555
۰۸:۰۰ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۲

باسلام بنده خیلی مشتاق هستم از اخبار استخدامی استان آگاه شوم متشکرم.

[پاسخ]