آگهی استخدام موسسه مالی و اعتباری توسعه

موسسه اعتباری توسعه
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 16 اسفند ماه 93
متن آگهی
موسسه اعتباری توسعه به منظور تکمیل کادر فنی از افراد واجد شرایط جهت به کارگیری دربخش انفورماتیک  موسسه اعتباری توسعه فقط با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد

رشته مورد نیاز : فناوری اطلاعات( IT ) و کامپیوتر

نوع دانشگاه : فقط دولتی و آزاد

معدل : ۱۶ و بالاتر

جنسیت : مرد

ترجیحا دارای سابقه کار مرتبط

مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری ۱۶ اسفند ماه ۹۳ بوده و تنها از طریق وب سایت موسسه به آدرس www.cid.ir انجام خواهد شد. علاقه مندان می توانند با تکمیل فرم دعوت به همکاری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

موسسه توسعه در انتخاب و گزینش نیروی مورد نیاز مخیر می باشد و ثبت نام افراد هیچ گونه مسئولیت و تعهدی را برای موسسه ایجاد نخواهد کرد. بدیهی است در صورت انتخاب افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.
تکمیل فرم دعوت به همکاری

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : cid.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
معصومه
۲۳:۴۶ ~ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳

به جان خودم از بی پولی توانایی شرکت واسه استخدامی رو ندارم
ب حال من گریه کنید

[پاسخ]

بهنام نوروزی یامچلو
۱۶:۰۴ ~ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳

اینجانب بهنام نوروزی یامچلو کارشناس زبان انگلیسی اشنایی کامل با برنامه officeوwordوpower pointو typeوtranslation اماده همکاری با موسسه مالی و اعتباری توسعه را دارم

[پاسخ]