نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

متن خبر

اطلاعیه 20 مرداد ماه 92

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون کتبی می رساند به حول و قوه الهی مصاحبه های استخدامی از ابتدای مهرماه آغاز می گردد که در این خصوص جزئیات زمان و مکان مصاحبه ها طی هفته پایانی شهریورماه از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد گردید .

برای مشاهده متن خبر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه 29 تیر ماه 92

شرایط اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی، زمان گزینش و طب صنعتی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در پی اعلام نتایج آزمون استخدامی این شرکت، در پاسخ به بخشی از سوالات داوطلبان به تشریح جزئیات شرایط اعتراض به نتیجه آزمون، زمان اعلام گزینش و طب صنعتی پرداخته است.

عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، درخصوص شرایط اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی گفت: کسانی که به نتیجه آزمون شرکت ملی نفت اعتراض دارند می‌توانند به ستادی که به همین منظور در اداره تامین نیروی انسانی این شرکت تشکیل شده است، مراجعه کنند.

وی افزود: همچنین کسانی که نمی‌توانند به ستاد یادشده مراجعه کنند، می‌توانند اعتراض خود را از طریق شماره ۰۲۱۶۶۹۶۹۵۶۷ فکس کنند.

زمان اعلام گزینش و طب صنعتی

وی درخصوص زمان اعلام گزینش و طب صنعتی تصریح کرد: تا پایان امسال برای انجام مراحل استخدامی از طریق شرکت مصاحبه کننده با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد.

به گفته مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت، هماهنگی برای زمان انجام مراحل استخدامی از جمله طب صنعتی بر عهده شرکت‌های فرعی دارنده مجوز است.

وی در ادامه یادآور شد: در کارنامه‌ای که از تاریخ ۲۰/۱۱/۹۰ در پایگاه اینترنتی آزمون در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد، اطلاعات مربوطه به رتبه داوطلب در گروه‌های پردازشی و رتبه آخرین فرد قبول شده ارائه می‌شود.

چگونگی ارزیابی داوطلبان در مرحله مصاحبه

خنیفر در پاسخ به این پرسش که ارزیابی داوطلبان درمرحله مصاحبه بر چه اساسی بوده است؟ خاطرنشان کرد: ارزیابی داوطلبان در مرحله مصاحبه بر اساس سوالات فنی / تخصصی و فناوری اطلاعات و رایانه و دانش زبان انگلیسی بوده است.

وی با بیان اینکه امتیازهای ویژه مانند افراد بومی و ایثارگران مطابق دستورالعمل و ضوابط استخدام درهر مرحله که به نفع داوطلب باشد (آزمون یا مصاحبه) اعمال شده است، خاطرنشان کرد: با هماهنگی به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران نتایج تخصیص داوطلبان پذیرفته شده به آن بنیاد اعلام شده است که داوطلبان برای اطلاع از نتایج می‌توانند به بنیاد یاد شده مراجعه کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه شروع به کار افراد پذیرفته شده پس از انجام همه مراحل از جمله تائیدیه هسته گزینش، تائیدیه طب صنعتی و تائیدیه مدرک تحصیلی مجاز است، افزود: مدت زمان انجام تشریفات استخدامی حدود چهارماه است، داوطلبان آزمون پس از انجام مراحل استخدامی به صورت پیمانی جذب می‌شوند و پس از طی موفقیت‌آمیز دوره کارآموزی به رسمی تغییر وضعیت می‌یابند.

به گفته وی، مسئولیت آموزش‌های بدو استخدام نیروهای جذب شده بر عهده شرکت‌های جذب کننده نیرو و آموزش مرکزی شرکت ملی نفت است که محل برگزاری این دوره‌ها بسته به شرایط متفاوت خواهد بود.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در خصوص افرادی که در مصاحبه قبول نشده‌اند، تصریح کرد: در صورت تکمیل نکردن ظرفیت و یا صدور مجوز استخدامی جدید، استفاده از کسانی که در مصاحبه‌های استخدامی پذیرفته نشده‌اند در صورت کسب امتیازهای لازم امکان پذیر است.

وی در پایان تصریح کرد: داوطلبان استخدام پس از انعقاد قرداد پیمانی می‌توانند از خدمات بهداشتی، درمانی و رفاهی شرکت استفاده کنند.

نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران اعلام شد

لینک نتایج

اطلاعیه 26 تیر ماه 92

نتایج آزمون شرکت ملی نفت ۵ شنبه هفته‌جاری اعلام می‌شود

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه نتایج آزمون اخیر این شرکت تا پنج شنبه هفته‌جاری از طریق سایت آزمون اعلام می شود، گفت: علت تاخیر در اعلام نتایج ” طولانی بودن زمان ویرایش اطلاعات” بوده است.

به گزارش پانا نیوز، عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون این شرکت پنج شنبه هفته جاری در سایت http://azmoon.nioc.ir اعلام می شود، گفت: در این آزمون ۱۰۰ هزار نفر شرکت کرده اند.

وی علت تاخیر در اعلام نتایج طولانی بودن زمان ویرایش اطلاعات اعلام کرد و افزود: نتایج آزمون کتبی به میزان ۲ برابر نیاز استخدامی اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه بعد از اعلام نتایج قبول شدگان، ۲ مرحله مصاحبه حضوری در قالب مصاحبه شایستگی و فنی و تخصصی از سوی کارشناسان انجام می شود، اظهار داشت: افرادی که در مرحله اول قبول شده‌اند از آنها پس از ماه مبارک رمضان برای مصاحبه حضوری دعوت خواهد شد.

خنیفر با بیان اینکه کارنامه این آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت، خاطر نشان کرد: افرادی که به نتایج آزمون اعتراض دارند در بازده زمانی مشخص می توانند اعتراض خود را از طریق سایت اعلام کنند.

اطلاعیه 19 تیر ماه 92

داوطلبان گرامی ضمن عرض پوزش به جهت تاخیر ایجاد شده در اعلام نتایج آزمون استخدامی بدینوسیله به اطلاع می ر ساند نتایج آزمون مذکور پس از اخذ مجوزهای قانونی اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

اطلاعیه 18 تیر ماه 92

با گذشت حدود 2/5 ماه از برگزاری آزمون استخدامی  شرکت ملی نفت ایران و با وجود وعده اعلام نتایج آزمون کتبی در مدت دو هفته، هم چنان بیش از 128هزار شرکت کننده منتظر اعلام نتایج هستند.

به گزارش پانانیوز، آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه در 3 نوبت برگزار شد و بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون قرار بود تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون آغاز شده و طی حداقل 10 روز کاری و در نهایت تا دو هفته به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

با این وجود اعلام نتایج ابتدا به خرداد ماه، سپس اوایل تیرماه و در نهایت اواسط تیرماه موکول شد که با وجود فرارسیدن 15 تیرماه به نظر می رسد دیگر کاسه صبر شرکت کنندگان این آزمون لبریز شده و خواستار اعلام هر چه سریع تر نتایج شده اند.

بر این اساس تعداد زیادی از کاربران خواستار پیگیری این موضوع شده اند که برای نمونه یکی از این شرکت کنندگان آورده است: “لطفا شما پیگیری کنید که چرا نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت اعلام نمی شود؟ زیرا در دفترچه استخدامی درج شده بود نیمه اول خرداد، نیمه اول تمام شد و در سایت آزمون اعلام کرده اند اواخر خرداد که آن هم به پایان رسیده است.

همه می دانیم اگر به صورت سنتی و با دست هم اوراق صحیح می شدند تاکنون باید نتایج اعلام می شد؛ هر چه طولانی تر می شود شائبه هایی در اذهان عمومی به وجود می آید. لطفا پیگیری کنید.”

با برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طی مراحل گزینشی در نهایت 2676 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می شوند که این تعداد 667 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا (25 درصد از کل سهمیه) و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1841 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.

از میان 128هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع کاردانی، 87 هزار و 464 نفر در مقطع کارشناسی، 9832 نفر داوطلب کارشناسی ارشد، 439 نفر دکترای درمانی و 82 نفر دارای دکترای تخصصی هستند. هم چنین از میان شرکت کنندگان 6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا بوده اند.

اطلاعیه های قبلی

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حمله سایبری خبرداد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گفت: در صدد استخدام تعدادی نیروی انسانی نخبه که توانایی هک کردن سایت های مختلف را دارند هستیم که از توانایی آنها برای سنجش میزان امنیت شبکه اطلاعاتی نفت و مقابله و دفاع در مقابل سایر هکرها استفاده کنیم.

وی گفت: در صورتی که امنیت شبکه تضمین شود، حملات سایبری نمی تواند اختلالی در کار متخصصان و کارکنان ایجاد کند که البته این امر مستلزم دارا بودن سیستم امنیتی قوی و کارا است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورهای دنیا، سازمانی مختص برای مقابله با حملات سایبری و همچنین حراست و حفاظت از اطلاعات و داده های سازمانی خود دارند.

وی تصریح کرد: اطلاعات و داده‌های تولید شده در شرکت ملی نفت ایران نیز باید براساس اولویت بندی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

گفتنی است، اخیرا یک گروه هکر تهدید کرده اند که قصد دارند به تاسیسات نفتی و گازی چند کشور جهان از جمله عربستان، آمریکا، رژیم صهیونیستی  و چند کشور دیگر حمله سایبری کنند که براین اساس در اوایل هفته جاری برخی از تاسیسات نفتی و گازی آمریکا مورد حمله سایبری قرار گرفت.

همچنین این گزارش اضافه می کند اوایل سال گذشته میلادی نیز شرکت ملی نفتی ایران و برخی از شرکتهای تابعه دچار حمله سایبری شدند که ایران برای پیشگیری از حمله جدید سایبری اقدامات مختلفی را انجام داد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
علی
۱۸:۴۹ ~ ۲۶ اسفند ۱۳۹۱

ممنون از اطلاع رسانی خوبتون

[پاسخ]

ر.ک
۱۰:۰۲ ~ ۲۹ اسفند ۱۳۹۱

ممنون از اطلاع رسانی شما.

[پاسخ]

سینا
۰۲:۱۰ ~ ۲۲ فروردین ۱۳۹۲

بالاخره نفهمیدیم نمره منفی دارد یا ندارد!! یجاش گفته نمره منفی ندارد یجا دیگش گفته دارد!!

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۲ ۸:۴۶ ق.ظ:

آزمون عمومی و تخصصی نمره منفی دارد(دفترچه 1و2).
آزمون استعداد شغلی و روانشناسی نمره منفی ندارد(دفترچه 3و4).

[پاسخ]

امين پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ:

دفترچه اول نمره منفى داره

دفترچه دوم كه استعداد شغلى باشه نداره

[پاسخ]

روناک
۱۸:۲۰ ~ ۲۶ فروردین ۱۳۹۲

باسلام وخسته نباشید میخواستم ببینم شرکت نفت استان کردستان هم استخدام میکنه یانه وچه رشته هاییو استخدام میکنه؟

[پاسخ]

کتابزاده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ:

خوابی عمو جان!

[پاسخ]

میلاد
۱۱:۵۸ ~ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام با وجود اینکه تو اون زمان اعلام شده مشخصات ثبت نامی رو چک کردم بازم الان کارتم مشکل داره کجا باید مراجعه کنم

[پاسخ]

محمدرضا
۰۱:۰۶ ~ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

بحق فاطمه الزهرا س قبول بشم دیگه این امید آخرمه . واسم دعا کنید بدجوری تحت فشارم بقرآن

[پاسخ]

جامانده
۱۱:۳۸ ~ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

ايا مي شود هم اكنون در ازمون ثبت نام كدر 4/2/92؟؟؟

[پاسخ]

فرید پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۲ ۵:۲۸ ب.ظ:

نه. انشاالله دور بعدی.

[پاسخ]

مهسا
۱۷:۰۴ ~ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

چه رشته هایی میتوانند شرکت کنند؟

[پاسخ]

پسرآبادانی
۰۲:۰۰ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

عجب امتحانی بود
ممنون از اطلاع رسانی تون

[پاسخ]

حسین
۰۸:۵۵ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

130000 نفر
هر نفر 10000 تومن
به عبارتی میشه: 1300000000 یعنی یک میلیارد و سیصد میلیون تومن
خوش به حال شرکت نفت ما و خوش به حال ما
آزمون وزارت نیرو که خیلی جالبتر بود.
نفری 20000 تومن بود و تعداد شرکت کننده هاش بیشتر بود.
جالب اینجاس که برای مثال استان سمنان تو اون آزمون کلاً 1 نفر مهندس عمران میگرفت.از طرف دیگه هر کارشناسی که برمیداشت براش 100 تا رشته گذاشته بودن.
خداییش گناه ما چی بوده که تو این اوضاع اقتصادی بوسیله قشر بیکار که نیازمند پوله اینطوری جیب خودشونو پر میکنن؟

[پاسخ]

پویا
۱۵:۱۹ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام به همه ی بیکارای ایرانی وخصوصا بیکارای خوزستانی، که بیشترین امار بیکاری رو دارن ….

اقا لطف کنید هر کی قبول شد چه ازمون کتبی و چه مصاحبه اطلاع بده .اصلا” همین جا بنویسه قبول شده .بدونیم لااقل 1 نفر رو استخدام کردن .
ممنون

[پاسخ]

خیرالله
۱۸:۵۲ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام
اقا کجا ازبون به بهترین شکل برگزار شد
واقعا کن
از کی تا حالا برای امانت گزاشتن گوشی وکیفت پول میگیرن
یه کاری کردن که تا دوساعت بعد امتحان سر صف تحویل موبایل باشیم
این هیچی پوللللللللششششششش مال چی بودددددد؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

دهه شصتی
۱۸:۵۳ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام .تو رو خدا به این طراحای سوالا بگین با دقت سوالات رو طرح کنن . تو آزمون مکانیک 4 یا 5 سوال آزمون بلکم بیشتر غلط طرح شده بود . اونوقت امثال منیکه اونا رو خوندیم ضرر می کنن

[پاسخ]

طه
۱۹:۱۱ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سلام
من تو آزمون نفت در یکی از حوزه های اهواز شرکت کرده بودم
ولی از نظارت گله دارم چون ناظر اومد او گفت بچه ها راحت باشین و تقلب کنید.
من کاری به شما ندارم.حالا من که وقت گذاشتم و درس خوندم با اونی که هیچ نخونده بود و از اونهایی که جواب داده بودن نوشت چه فرقی می کنم.

[پاسخ]

ساره
۱۹:۵۵ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

اللهم عجل لولیک الفرج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

مریم
۲۰:۰۸ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

بچه ها فعلا به امید استخدام سماق بمکید منم که در آینده قراره سماق بمکم.

[پاسخ]

محمد
۱۵:۱۸ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سلام میخواستم عرض کنم که سوالات بخش تخصصی آزمون نفت واقعا غیر استاندارد بوده و بعضا دارای غلط های بسیار بودند…لااقل به اطلاع این آقایون طراح سوال برسونید که یه نگاهی به آزمونهایی که سازمان سنجش در رشته مختلف (در تمامی مقاطع : کاردانی-کارشناسی-کارشناسی ارشد)داشته باشند تا اینقدر وقت کسانی که واقعا درس خوندن رو با سوالات چرند نگیرند….

[پاسخ]

نیلو
۰۱:۲۵ ~ ۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام.من تازه فارغ التحصیل رشته ی مهندسی آی تی شدم.اما بخاطر شرایط سخت زندگیم در به در دنبال کارم.بچه ی کرمانم و 24 سالمه.تو رو قرآن یکی به فکر ما باشه. هیچ امیدی به زندگی ندارم.تمام آینده ی من بستگی به این داره که کار بکنمو درآمدی داشته باشم وگرنه …
فقط خدا از دل بنده هاش خبر داره!
کمکم کنید، خواهش می کنم.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ:

be nazare ta az khodet chizi neshon nadi kasi nemiad tarafet
boroooo aghalllan DDOS yad begir 2,3 ta site bezan khodeshon mian pishnahade kar midan
BORO BE OMIDE KHODA HAME CHIZ YE ROOOOZI OK MISHE
movafagh bashid
(/\)

[پاسخ]

هانیه
۲۱:۰۷ ~ ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

شما 24 سالتونه و بیکارین من 32 سالمه و با فوق لیسانس شیمی بیکارم پس من چی بگم؟؟؟!!!!!

[پاسخ]

کنش گر پاسخ در تاريخ تیر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۳:۲۳ ب.ظ:

واقعا 32 سالته و بیکاری اونم ارشدرشته شیمی. می دونستی رشته

شیمی پردرآمد ترین رشته آمریکا ست

[پاسخ]

سیسیان
۰۱:۰۷ ~ ۲۰ تیر ۱۳۹۲

واقعا که مسخرست
دو ماه از برگزاری آزمون گذشته
اون هم آزمونی که نصف سوالاتش غلط بود
و نصفش گزینه صحیح نداشت
و تعدادیش هم دارای دو گزینه صحیح بودند
و از همه بدتر اینکه آخرش یک مشت سوالات تفتیش عقایدی با 19 گزینه مضحک داشت که اصلا شفافیتی در کار نبود که چرا این سوالات رو دادن و جواب هایی که شرکت کننده به این سوالات می ده چطور روی نتیجه آزمونش اثر می گذاره؟
آیا ممکنه کسی که عقیده واقعیش رو گفته باشه، فیلتر نشه؟؟!حتی اگه نفر اول آزمون بشه؟!
از اینا بگذریم
باید بنویسم تاخیر در اعلام نتایج، من رو یاد شعبده بازی، تردستی، و خلاصه عجی مجی لاترجی می اندازه!!!!!!!!!!!
به طوری که اصلا ممکنه یه عده دیگه که چه بسا سوالات تخصصی رو غلط جواب داده اند، ولی سوالات تفتیش عقایدی رو صحیح و مطابق نظر اونا، بیارن بالا…
اصلا اگه مجوز نداشتند که به طور شفاف اعلام نتایج کنند، چرا باید پول می گرفتند از مردم، و وقت مردم رو تلف می کردند؟!؟
مسئولان برگزاری آزمون، شرکت نفت، و نماینده های مجلس باید پاسخگو و پیگیر باشند…
نتیجه آزمون برگزار شده باید با جزییات کامل و درصد صحیح جوابدهی شرکت کننده اعلام شود…
و نه هیچ شکل دیگری…
در غیر این صورت اثبات می شود کل داستان برگزاری آزمون یک کلاشی بزرگ، و نتیجه اش یک تقلب بزرگ است.

[پاسخ]

هادی
۱۷:۵۹ ~ ۲۶ تیر ۱۳۹۲

خخخخخخخخخخعععععععلی مسخره س . به والله من اصلاً یه دونه تست تخصصی هم نزدم بعد نمره تخصصی منو زده 413 از 500 که حد نصابه !
بعد هم بزرگ نوشته : مـــــــردود
من اعتراض دارم ! چرا نمره منو صفر نزده؟؟!!!
این نشون میده امتحان همش کشک بود .

[پاسخ]

رستم قاسمی وزیر نفت صحبت می کند
۱۹:۲۳ ~ ۲۶ تیر ۱۳۹۲

مردم فهیم ایران من، خونسردی خود را حفظ کرده و به امید آزمون‌های بعدی باشید. تصور نکنید پول‌های شما حیف و میل شده است، ابداً که چنین نیست. پول‌های ارزشمند کسانی که قبول نشده‌اند در برهه‌ای که ما با شدیدترین و وحشیانه‌ترین تحریم‌های تاریخ گلاویز شده بودیم صرف گرداندن چرخ عظیم صنعت نفت شد. وقت طلای شما هم در راه خدمت به مملکت سپری شد.
ایمان داشته باشید که شما به زودی استخدام خواهید شد. :)
و من الله التوفیق
رستم قاسمی وزیر خدوم دولت خدوم‌تر مهر و محبت

[پاسخ]

n پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ق.ظ:

از قبل انتخاب کرده بودن فقط آزمونش سرکاری بود
حالت انگار خوب نیست

[پاسخ]

عل کنکوری
۰۰:۱۹ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

شماره صندلی : کد رهگیری :
نام خانوادگی : محسن نام :
مرد جنسیت : کد ملی :
توليد رسته شغلی : عمليات بهره‌برداري نفت و گاز – كارشناسي گروه شغلی انتخابی :
كارشناسي مقطع تحصیلی : خوزستان استان انتخابی :

وضعیت نهایی داوطلب

قبول : وضعیت نهایی

وضعیت داوطلب در سهمیه بومی خوزستان

737.12 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 899.095 نمره کل داوطلب
74 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 3 رتبه داوطلب

قبول : وضعیت نهایی در سهمیه بومی

کسب حد نصاب نمره حد نصاب نمره آزمون نوع آزمون
بلی 500 715.201 عمومی
بلی 500 756.138 تخصصی
– 531.011 شغلی

بلی : وضعیت کسب حد نصاب

[پاسخ]

م م
۰۸:۴۶ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

مردود : وضعیت نهایی

وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)

654.919 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 653.747 نمره کل داوطلب
12 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 13 رتبه داوطلب

مردود : وضعیت نهایی در سهمیه سایر

کسب حد نصاب نمره حد نصاب نمره آزمون نوع آزمون
بلی 500 701.42 عمومی
بلی 500 727.825 تخصصی
– 457.92 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب

[پاسخ]

وحید
۱۰:۱۱ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

با سلام. می دونستید نمره آزمون شغلی جزو نمره کل احتساب کردند. مگه قرار نشد نباشه. واقعا که اینا چطور می تونن با سرنوشت ما بازی کنند.
نمره اینطوری حساب شده :
(2*اختصاصی + نمره عمومی + نمره آزمون شغلی)/ 4
واقعا متاسفم که چطوری دارن با سرنوشت ما بازی می کنند خدا ازشون نگذره من با 743 نمره تخصصی قبول نشدم. یعنی به نظرم اونا از اهرم آزمون شغلی استفاده کردند تا اونایی که می خواه بقبولونن و کسایی که هیچ کس ندارن رو تا آزمون جابا کنن و به منطقه مردودی ها ببرند.

[پاسخ]

f
۱۱:۴۳ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

مــــــــــــــــــردود

[پاسخ]

احسان
۱۲:۴۳ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

رد شدیم

[پاسخ]

سمیرسعید
۱۳:۰۲ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

اینا مگه نگفتن بالا حد نصاب بیاری مرحله اول قبولید؟ من عمومی و تخصصی بالاتر از نصاب بودم زده وضعیت کسب حد نصاب بلی ولی مردود !!!!!! تازه زده رتبه اخرین فرد قبولی 4!!!!!! خودشم 4 تا میگرفت مگه چند برابر ظرفیت نمیزنن اینکه فقط 4 تای اول گرفته خوب 4 تا هم میخواست دیگه گزینش برا چیه مارو میزارید سرکار نیرو های خودتونو میگیرید باقی افراد کشک؟

[پاسخ]

سمیرسعید پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱:۰۷ ب.ظ:

تازه استعداد شغلی هم رو بالا 500 زدم

[پاسخ]

sasan
۱۳:۵۵ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

baba hamaro sare kar gozaashtan man khodam azmoon shoqlio ba mashin hesabe goshim neshastam hamasho zadam alan baram nomre 400 zade baw ina kian !
sare karmon gozashte budan!

[پاسخ]

احسان پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۲:۳۸ ب.ظ:

شما دچار عذاب اللهی شدی ساسان جون

[پاسخ]

sasan پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۵:۰۱ ب.ظ:

Are dadash ehsan azab elhai az har taraf gerfte mano!
bbaxkhshid k farsi type nmikonam font farsi nadaram!

[پاسخ]

احسان
۱۵:۴۷ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

رشتت چی بوده زرنگ

[پاسخ]

منصور
۱۵:۴۹ ~ ۲۹ تیر ۱۳۹۲

ای بابا سخت نگیرین جمعیت زیاد این چیزارو هم داره

[پاسخ]

محمد
۱۸:۳۱ ~ ۴ مرداد ۱۳۹۲

سلام برای اعتراض ازنتایج بایدچه چیزی رافکس کنم

[پاسخ]

nima….m
۲۰:۴۳ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲

سلام.زمان استخدام افرادی که ‏
بصورت قراردادی با شرکتهای تابعه
شرکت نفت ‏
5سال به بالا سابقه کار همراه با واریز بیمه
دارن کی اعلام میشه؟

[پاسخ]

saman
۱۲:۵۱ ~ ۳۰ مهر ۱۳۹۲

من که شرکت کردم قبول هم شدم چون کارت سربازیم (معافیتم) 1 روز دورتر صادر شد اجازه مصاحبه به من ندادند با اینکه این همه راه را تا اهواز رفتم . بعد می گویند چرا جوان مملکت بیکار است ما تلاش کردیم بخدا خیلی هم برای مصاحبه آماده بودم اما چی بگم …..کسی نیست به درد ما گوش کند….

[پاسخ]

مهدی
۰۹:۰۶ ~ ۱۰ آذر ۱۳۹۲

با سلام
دوستانی که قبول شدن و مصاحبه دادن خبر ندارن که نتایج نهایی رو کی قراره اعلام کنن؟؟
آخه سایت آزمون نفت هم مشکل داره بالا نمیاد.

[پاسخ]

صادق
۱۳:۱۹ ~ ۱۲ آذر ۱۳۹۲

من مصاحبه رارفتم پس نتایج قبولی استخدامی نفت کی اعلام می شود؟

[پاسخ]

ک.رابعی نیا
۲۰:۰۵ ~ ۱ دی ۱۳۹۲

من از کارکنان صنعت نفتم در آزمون بخاطر تعدیل مدرک شرکت نمودم الآن همون نتیجه مردودیم را میخوام پرینت بگیرم نمیتومنم لطفاض راهنمایی نمایید متشکرم

[پاسخ]

niki ahmadi
۱۰:۵۷ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۲

اگه اطلاعاتی در مورد پایان نامه های ارایه شده توسط شرکت نفت هم می دادید خیلی عالی میشه.ممنون از اینکه این کارو انجام می دید چون من خیلی به این اطلاعات نیاز دارم.

[پاسخ]

isa29506
۰۲:۴۹ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

سلام شما رو بخدا بگيد كي نتايج نهايي رو ميزنيد بخدا ديگه داريم ديوونه ميشيم. ي مسئول جواب بده چون قرار بود تا 15 جوابا رو بزنن اما بازم نزدن.شوش دانيال essa

[پاسخ]

دادزن
۱۰:۵۴ ~ ۲۵ شهریور ۱۳۹۳

سلام کار اصلی دادزن این است که ذهن شما را از موضوع اصلی به موضوع فرعی مورد نظر خودش منحرف کند.
دوستان شما اینقدر دنبال حدنصاب 40 هستید که فراموش کردید که آیا این نمره واقعی مصاحبه من است،از یاد برده اید حتی اگر کف40نمره برگردد به علت از بین رفتن بیشتر سهمیه ها از جمله بومی و ایثارگران نمرات کتبی شما دچار تغییر شده و شما از آن بی اطلاعید،یعنی در صورت برگشتن حد نصاب40 ممکن است در رقابت باز هم مردود شوید.
با تشکر

[پاسخ]