آگهی های استخدام استان خراسان – 28 آذر ماه 92

آگهی استان خراسان
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان خراسان رضوی-28 آذر ماه 92

جهت دانلود فایل PDF آگهی ها اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مسعود
۱۶:۲۴ ~ ۳۰ آذر ۱۳۹۲

با تشکر از تلاش شما در جهت ایجاد بانک کامل اطلاعاتی استخدامی کشور
به امید موفقیت روز افزون

[پاسخ]

رحیم روحانی
۱۴:۵۰ ~ ۲ آذر ۱۳۹۴

باسلام
در صورت امکان دست این ادمهای فرصت طلبی که از هر راهی می خواهند جیب مردم را خالی کنند کوتاه کنید منظور من همین افرادی که سایت ثبت نام کاریابی را ایجاد کرده اند تا میخوای بری به یک سایت سر بزنی متوجه میشی که درخواست پول کرده اند . یا جلوی ادرس گرفته شده تا پول ندی و ثبت نام نکنی نمی تونی وارد سایت درخواست کننده کارمند بشی . لطفا تو این شرایط بد و وحشناک بی کاری و بدبختی دیگه مردم را سوراخ سوراخ نکنید . ممنونم

[پاسخ]