آگهی های استخدام استان خراسان – 16 مرداد ماه 92

شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز : -----
تاریخ انقضاء : 17 مرداد ماه 92
متن آگهی

نیازمندی های استان خراسان در تاریخ 16 مرداد ماه 92

جهت دانلود فایل PDF آگهی ها اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
moghansat.ir
۰۵:۱۲ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

خیلی ممنون

[پاسخ]

دکتر همایون
۲۳:۱۲ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

سلام
ضمن تبریک به مناسبت عید فطر به شما عزیزان و آرزوی شادکامی در تمامی مراحل زندگی
بنده انتظار دارم که جهت آگهی های استخدامی دقیق تر وارد عمل شوید و مدیران و از مدیران نحوه استخدام شدگانشان که به صورت پنهانی انجام داده اند را آشکار ا کنند و مسائل پارتی بازی کمتر شود و انتظار دارم اطلاع رسانی آنقدر دقیق باشد که عزیزان بتوانند این سایت را امین خود بدانند و در سالهای آتی یک پایگاه کشوری برای استخدامها و تخصصی اعمال نفوذ کند .و فقط به معرفی مشاغل نپردازد بلکه کاربردی عمل کند. در غیر اینصورت از ادامه این سایت کناربروید و باعث بهم ریخت اعصاب کارجویان نشوید. البته امید وارم یک حرکت مثبتی در شما ایجاد شود و دلسر د نشوید و قدرتمند پیشروی کنید .با تشکر از زحمات فعلی

[پاسخ]