آگهی های استخدام استان البرز- 7 آذر ماه 92

آگهی البرز
شهر های مورد نیاز : البرز
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان البرز – 7 آذر ماه 92
 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
سلام
۰۱:۳۹ ~ ۸ آذر ۱۳۹۲

سلام امکانش هست یه مقدار زود تر بذازین ؟مثا صبح اینا

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۲۳ ~ ۹ آذر ۱۳۹۲

چقدر ریزو نامفهومه

[پاسخ]

milad
۱۶:۲۶ ~ ۱۰ آذر ۱۳۹۲

سلام_خسته نباشید_خدایی خودتون می تونید اینارو ببینیدو بخونید _باید یه تلسکوپ بزاریم تا بخونیم لطف کنید یه فکری به حال این موضوع کنید البته اگه براتون مهمه که کسی بخونه یا اینکه………….

[پاسخ]

محمد
۰۴:۰۷ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

ای بابا ……کسی نیست که یه کار در زمینه برق وplcبرام پیدا کنه .اینقدر تو اینترنت گشتم خسته شدم.در ضمن کارشناسی الکترونیک دارم

[پاسخ]