آگهی های استخدام استان اصفهان – 30 مرداد 92

شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان اصفهان – 29 مرداد 92

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
کریمی
۰۹:۲۸ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

با سلام
من یک خانم 40 ساله ساکن بهارستان-اصفهان هستم که در قسمت اداری – بازرگانی تقریبا 4 سال سابقه کار دارم – یا سال مسئول انبار یکی از نمایندگیهای سایپا بودم که دوره های انبارداری را در شرکت سایپا گذراندم

[پاسخ]

باقری
۱۳:۲۰ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

من یک اقای 26 ساله.دارای مدرک فوق لیسانس بیوشیمی. نیاز به کار دارم

[پاسخ]

بزرگ زاده
۱۴:۱۹ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

با سلام اینجانب اعظم بزرگ زاده لیسلنس کامپیوتر ساکن خمینی شهر-اصفهان اماده همکاری هستم.لطفا در صورت بودن کار مرتبط مرا نیز خبر دهید.

[پاسخ]