آگهی شرکت خوشگوار (کوکا کولا)

خوشگوار
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت خوشگوار (کوکا کولا) از واجدین شرایط در پست های ذیل در تهران دعوت به همکاری می نماید :

پست تحصیلات سن شرایط مورد نیاز
متصدی انبار حداقل فوق دیپلم ۲۵-۳۲ آقا – تسلط عالی به اکسل و تهیه گزارشات تحلیلی ، آشنا به سیستم های انبارداری – حداقل ۲ سال تجربه کاری مرتبط – ترجیحا رشته های لجستیک و صنایع
محل کار تهران
شمارشگر بار انبار حداقل فوق دیپلم ۲۵-۳۲ آقا – دقیق – مسئولیت پذیر – آشنا به نرم افزار های آفیس / برخورداری از سابقه کار انبار

داشتن کارت پایان خدمت الزامی است .

hr@coca-cola-ir.com

لطفا جهت هماهنگی با شماره تلفن های ۰۲۱۵۵۸۴۱۰۰۰ – ۵۵۸۵۸۹۹۹ تماس گرفته و بصورت حضوری به آدرس تهران پاسگاه نعمت آباد / تقاطع دولت خواه / جنب پارک نرگس  انبار مرکزی کوکاکولا مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس
نشانی : تهران/ پاسگاه نعمت آباد / تقاطع دولت خواه / جنب پارک نرگس انبار مرکزی کوکاکولا
تلفن : ۰۲۱۵۵۸۴۱۰۰۰ – ۵۵۸۵۸۹۹۹
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها