آگهی استخدام یک شرکت معتبر در زمینه تولید روغن

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 30 مهر ماه 95
متن آگهی

یک شرکت معتبر در زمینه تولید روغن موتور واقع در تهران از کارشناسان ذیل جهت کار در یکی از پروژه های خارجی دعوت به همکاری می نماید:

ردیف عنوان شغل جنسیت شرایط
۱ تکنسین یا مهندس مکانیک آقا مسلط به تعمیرات بولیر،پمپ و تجهیزات دوار مکانیکی
۲ تکنسین یا مهندس برق آقا مسلط به تعمیرات و عیب یابی تجهیزات الکتریکی پالایشگاهی از قبیل ترانسمیتر ها،کنترل های pid -لوپ چک

متقاضیانی که در پالایشگاه ها دارای تجربه هستند در اولویت استخدام قرار دارند . محل اقامت برای شخص متقاضی از طرف شرکت تامین می گردد . لطفا رزومه خود را با الصاق عکس به آدرس ذیل ارسال نمایید:

ایمیل : cheliksazan@gmail.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها