آگهی استخدام یک شرکت تولید کننده نساجی در شهر یزد

استخدام 1
شهر های مورد نیاز : یزد
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 20 آبان ماه 95
متن آگهی

یک شرکت تولید کننده معتبر و فعال در زمینه صنعت نساجی در شهر یزد جهت توسعه و تکمیل نیروی انسانی خود از افراد متقاضی کار از طریق مصاحبه برای مشاغل زیر استخدام می نماید :

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز محل خدمت
۱ مدیر مالی شهر یزد
۲ کارشناس فروش داخلی سن زیر ۳۵ سال
۳ کارشناس فروش خارجی سن زیر ۳۵ سال ، تسلط به زبان انگلیسی

متقاضیان علاقمند می توانند رزومه خود را به همراه عکس خود با ذکر عنوان شغلی در خواستی به آدرس ایمیل newtextile8@gmail.com ارسال نمایند .

شماره نمابر شرکت : ۳۵۲۴۲۶۲۳ – ۰۳۵

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۳۵۲۴۲۶۲۳ – ۰۳۵
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها