آگهی استخدام گروه هتل های پاسارگاد

گروه هتل های بین المللی پاسارگاد
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 10 خرداد ماه 93
متن آگهی

هولدینگ گردشگری “گروه هتل های پاسارگاد” از میان افراد واجد شرایط در رشته های شغلی زیر جهت دفتر مرکزی ، دفتر گردشگری و هتل داری ، رستوران و هتل استخدام می نماید:
متقاضیان می توانند رزومه های خود را به آدرس ایمیل job@pasargadhotels.com ارسال نمایند.
کلیه متقاضیان باید سابقه کار در صنعت گردشگری – هتلداری و یا صنایع مرتبط را داشته باشند.

فرم استخدام

 برای دریافت جدول تخصص های مورد نیاز اینجا کلیک فرمائید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : pasargadhotels.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
داود شعبانی اقدم
۲۱:۲۵ ~ ۱۵ خرداد ۱۳۹۳

با سلام اینجانب در کوردینیت مسافر میهمان اعم از ویژه و عادی توریزم در تمامی زمینه های این رشته در کشور ترکیه فعالیت داشتم و به زبان ترکی استابولی محاوره و خواندن ونوشتن وانگلیسی خواندن ونوشتن تسلط دارم در ایران نیز نماینده وایت گروپ در ترکیه بودم آیا فرم میتوانم پرکنم

[پاسخ]