آگهی استخدام گروه مشاوره مدیریت رادمان

رادمان
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 18 خرداد ماه 95
متن آگهی

گروه مشاوره مدیریت رادمان به نمایندگی از شرکتی فعال در زمینه توسعه کسب و کار الکترونیکی جهت تکمیل کادر نیروی انسانی از واجدین شرایط با مشخصات زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید :

ردیف عنوان شغل مهارت سابقه کار
۱ مدیر روابط بین الملل مسلط به زبان انگلیسی ۳ – ۵ سال رمتبط با it
۲ مدیر منابع انسانی و برنامه ریزی مسلط به فرآیندهای منابع انسانی و آشنا به برنامه ریزی استراتژیک و طراحی فرآیندهای سازمانی و مدیریت پروزه ۷ – ۱۰ سال مرتبط
۳ گرافیست مسلط به نرم افزار های مرتبط و اصول طراحی تبلییغات ۳ – ۵ سال مرتبط
۴ رئیس بازاریابی مسلط به رویکردهای فضای مجازی ، برنامه ریزی ،تحقیقات بازار، ارتباط با نمایندگان و تبلیغات در فضای مجازی ۵ – ۷ سال مرتبط
۵ مسئول دفتر مدیر عامل مسلط به نرم افزار اداری ، روابط عمومی بالا قوی ، آشنا به زبان انگلیسی ۳ – ۵ سال مرتبط

علاقمندان می توانند درزومه خود را به ادرس زیر ارسال نمایند.

jobs@radmangroup.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها