آگهی استخدام کارمند اداری در شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز)

شونیز
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 6 آبان ماه 95
متن آگهی

شرکت صنعتی داداش برادر شونیز برای تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید :

ردیف عنوان شغلی جنسیت مدرک و رشته تحصیلی شرایط
۱ کارمند اداری آقا لیسانس و بالاتر در همه رشته ها حداکثر سن ۳۰ سال / آشنا به امور اداری و نرم افزار آفیس / داشتن ضامن معتبر / دارای کارت پایان خدمت

واجدین شرایط می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم گزینش به همراه یک قطعه عکس همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۵ به ادرس : بزرگراه فتح / میدان شیر پاستوریزه / جنب کارخانه پگاه / شرکت صنعتی داداش بردار (شونیز ) مراجعه نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی : بزرگراه فتح / میدان شیر پاستوریزه / جنب کارخانه پگاه / شرکت صنعتی داداش بردار (شونیز )
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها