آگهی استخدام چند رده شغلی در شرکت دیجی کالا

دی جی کالا
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 5 آذر ماه 95
متن آگهی

شرکت دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه واقع در تهران از متخصصان نرم افزار در عناوین شغلی زیر دعوت به همکاری می کند :

ردیف عنوان شغل
۱ معمار نرم افزار
۲ برنامه نویس وب
۳ طراح رابط کاربری
۴ طراح تجربه کاربری
۵ متخصص تست نرم افزار
۶ برنامه نویس موبایل jos   و اندروید
۷ کارشناس Big Data
۸  متخصص SEO
۹ متخصص Elaaticserch

جهت اطلاع از شرایط احراز مشاغل ذکر شده و همچنین سایر مشاغل به قسمت فرصت های شغلی دیجی کالا مراجعه و یا رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به jobs@digikala.com ارسال نمایید .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها