آگهی استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال 91+تمدید ثبت نام (پذیرش نیروی زن اصلاحیه جدید)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال 91

وزارت جهادکشاورزی درراستای تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود و به منظور اجرایی نمودن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی  مصوب(۱۲/۱۱/۱۳۹۰)،  مجلس محترم شورای اسلامی سامانه فراگیر ثبت نام ناظرین را ایجاد نموده.


  • شهرهای مورد نیاز  : سراسر کشور
  • تعداد نیروی مورد نیاز: مشخض نشده
  • تاریخ انقضا : 28 بهمن 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

شرط جنسیتی استخدام ناظران کشاورزی حذف شد و مهندسان زن می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، معاون توسعه نیروی انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به استقبال ناظران کشاورزی از طرح استخدامی وزارت جهاد کشاورزی و احتمال دسترسی نداشتن برخی ناظران به سایت ثبت نامی، مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۸ بهمن تمدید شد.مهندس اسماعیلی افزود: شرط جنسیتی که موجب محدود شدن ثبت نام مهندسان زن در این طرح شده بود از شروط محل خدمت نیز حذف شده است و کارشناسان ناظر زن می توانند در رشته هایی که پیش از این تنها برای کارشناسان مرد اختصاص داده شده بود، ثبت نام کنند.ضمنا مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری شنبه ۹۱٫۱۱٫۲۸ تمدید شد.

وزارت جهادکشاورزی درراستای تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود و به منظور اجرایی نمودن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی  مصوب(۱۲/۱۱/۱۳۹۰)،  مجلس محترم شورای اسلامی سامانه فراگیر ثبت نام ناظرین را ایجاد نموده. تا کلیه ناظرین واجد شرایط و متقاضی استخدام بتوانند دراین سامانه  ثبت نام نموده و اطلاعات خواسته شده را درآن وارد نمایند. لذا ابتداء کلیه مشمولین تبصره ۴ قانون مذکور  و مشمولین بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه های بعدی آن  براساس سهمیه اعلام شده استخراج وبه واحدها معرفی تا مراحل جذب را پیگیری نمایند .بدیهی است درصورت عدم تکمیل ظرفیت تخصیصی اعلام شده سایر ناظرین در آزمونی که متعاقبا اعلام خواهد  شد میتوانند شرکت نمایند. این اطلاعات صرفا برای برنامه ریزی های مرتبط با جذب ناظرین استفاده خواهد شد. بنابراین، ورود اطلاعات  به معنای استخدام افراد متقاضی نیست و تعهدی را برای وزارت جهادکشاورزی به دنبال نخواهد داشت.

شرایط اختصاصی متقاضیان استخدام مهندسین ناظر:

ناظرین متقاضی استخدام قبل از واردکردن اطلاعات خود در سامانه، به نکات زیر توجه نمایند:

۱ –  از سال زراعی ۱۳۸۲ تا تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۰ (زمان تصویب قانون) دارای حداقل ۲سال سابقه فعالیت مستمر(فعالیت مستمر عبارت است از حداقل شش ماه فعالیت متوالی نظارت در هر سال زراعی) مشارکت و نظارت مستقیم در امور منابع طبیعی و تولید محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی از جمله گندم ، جو، ذرت ، دانه های روغنی ، چغندر قند ، شیر ،برنج ،  تخم مرغ ، گوشت سفید و قرمز ، در سازمان جهادکشاورزی استانها را داشته باشند.

 

2- دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در یکی از رشته های اصلی بخش کشاورزی که به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سازمان نظام مهندسی یا شرکت های خدمات فنی و مهندسی یا کلینیک های گیاهپزشکی برتولید محصولات اساسی و راهبردی نظارت دارد.

۳- با عنوان مدیر و یا کارشناس تعاونی های تولید که عضو سازمان نظام مهندسی بوده و در امور مشارکت و نظارت، فعالیت داشته باشد .(با تایید نمایندگی سازمان تعاون روستایی)

۴- داشتن تاییدیه ازسازمان جهاد کشاورزی استانها برای مدت سابقه اشتغال بکار و نظارت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی

 

نکات ضروری

– وزارت جهادکشاورزی از بین متقاضیانی که اطلاعات خود را وارد این سامانه مینمایند، تعدادی از واجدین شرایط را براساس مجوز های صادره از سوی معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از طی مراحل قانونی، صرفا برای اشتغال درشهرستانها ، مراکز جهادکشاورزی بخش و دهستان جذب و استخدام خواهد نمود. به موجب قانون به کارگیری این افراد حداقل تا ده سال پس از استخدام در واحدهای ستادی و مراکز استان ها ممنوع می باشد.
ناظرین متقاضی استخدام، در درج اطلاعات خواسته شده دقت و توجه کافی را به عمل آورند. زیرا درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، عواقب ناشی از آن متوجه آنان خواهد بود.
– درصورت وجود مغایرت در سوابق کاری اعلام شده توسط متقاضی با سوابق تایید شده از سوی سازمان جهادکشاورزی استان ذیربط، سوابق تائید شده از سوی سازمان جها کشاورزی استان ملاک عمل خواهد بود .
– پس از تکمیل فرم ثبت نام در سامانه کد پیگیری به متقاضی اعلام خواهد شد ضروریست متقاضی محترم یک نسخه پرینت از اطلاعات وارد شده تهیه و به همراه کد پیگیری ، برای اقدام های بعدی خصوصا اصلاح احتمالی اطلاعات در مهلتی که اعلام خواهد شد، نزد خود نگهدارد.
– متقاضیان محترم قبل از ورود به سامانه ثبت نام و انتخاب اولویت های محل تقاضای خدمت از نیازهای استانها ، مندرج در فایل های ذیل مطلع گردید و سپس اقدام به تعیین اولویت های محل تقاضای خدمت خود نمائید.
– پس از اینکه اسامی افراد معاف از آزمون بر اساس قانون تعیین و درسایت دفتر درج گردید این افراد می بایستی فرم های یک و دو را تکمیل و بهمراه مدارک مثبته به استان مربوطه تحویل نمایند.
– متقاضیان محترم تا ساعت ۱۹ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام ناظرین با شماره تلفن های آقای مقصودیان ۸۱۳۶۳۰۱۷ – همراه ۰۹۳۷۴۴۰۲۷۸۴ و آقای درویشی ۸۱۳۶۳۰۱۹ – همراه ۰۹۱۹۲۳۳۱۵۵۸ و همچنین چنانچه سوالی در مورد سامانه ثبت نام دارند با شماره تلفن های ۱ – ۸۱۳۶۳۲۶۰ آقایان نظری۰۹۱۲۶۳۹۰۴۰۹ و    فراستی ۰۹۱۲۶۹۹۵۷۱۵ تماس حاصل نمایند.ضمنا ساعات پاسخگویی از ساعت ۷ صبح الی ۷ شب می باشد.
ورود به سامانه ثبت نام

فایلها


۱دستور العمل ثبت نام سامانه.doc 92.16 KB
2. فرم شماره یک.doc 48.64 KB
3. فرم شماره دو.doc 20.992 KB
4 – نمونه ای از صفحه ثبت نام در سامانه.jpg 312.265 KB
آذربایجان غربی.xls 41.984 KB
آذربایحان شرقی.xls 52.736 KB
اردبیل.xls 47.616 KB
اصفهان.xls 46.08 KB
البرز٫xls 42.496 KB
ایلام.xls 39.936 KB
بوشهر.xls 49.664 KB
تهران.xls 49.152 KB
جنوب کرمان.xls 43.008 KB
چهارمحال.xls 37.888 KB
خراسان جنوبی.xls 44.032 KB
خراسان رضوی.xls 48.128 KB
خراسان شمالی.xls 41.984 KB
خوزستان.xls 76.288 KB
زنجان.xlsx.xls 40.96 KB
سمنان.XLS 37.376 KB
سیستان وبلوچستان.xls 55.296 KB
فارس٫xls 58.368 KB
قزوین.xls 30.208 KB
قم.xls 28.672 KB
گلستان.xls 35.84 KB
گیلان.xls 46.08 KB
لرستان.xls 42.496 KB
مازندران.xls 37.888 KB
مرکزی.xls 40.96 KB
هرمزگان.xls 43.008 KB
همدان.xls 50.688 KB
یزد.xls 49.152 KB
کردستان.xls 33.792 KB
کرمان.xls 57.856 KB
کرمانشاه.xls 36.864 KB
کهکیلویه.xls 43.008 KB
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
ویرانگر
۱۹:۰۹ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۱

سلام میخواستم بدونم برای آن دسته از افرادی که نوشته دانشنامه فوق دیپلم ولی توی ثبت نام گزینه فوق دیپلم نیستش باید چیکار کنیم.
———–
مدیر سایت : اگر فایل دستور االعمل ثبت نام سامانه رو مطالعه کرده باشید،یکی از شرایط اخصاصی مهندس ناظر در بند “2 – دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در یکی از رشته های اصلی بخش کشاورزی که به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سازمان نظام مهندسی یا شرکت های خدمات فنی و مهندسی یا کلینیک های گیاهپزشکی برتولید محصولات اساسی و راهبردی نظارت دارد” مقاطع لیسانس و بالاتر میتونند ثبت نام کنند.

تشکر

[پاسخ]

ویرانگر پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۸:۳۰ ب.ظ:

پس این که تو شرایط پذیرش استان آذربایجانغربی فوق دیپلم نوشته این یعنی چی؟
————-
مدیر سایت : من در همین حد در جریان هستم چندین استاد و اون فایل رو که چک کردم دیدم لیسانس هست.

[پاسخ]

ویرانگر
۰۹:۲۰ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

آخر لیست نوشته دارندگان دانشنامه فوق دیپلم یا لیسانس که با علامت تیک آنها را جداکرده بخش جنگل بانی و مراتع

[پاسخ]

آیدا
۰۹:۲۸ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

سلام متاسفانه در حال حاضر دسترسی به سامانه ثبت نام امکام پذیر نیست. دلیل خاصی وجود دارد.
———–
مدیر سایت : متاسفانه لینک ثبت نام از دیروز مشکل داشته،یه دفعه بالا میومد و دفعه بعد مشکل داشت و خطا میداد حتما خودشون درستش میکنند.

[پاسخ]

marzieh
۰۹:۳۵ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

سلام
تکلیف ما هایی که فیزیولوژی گیاهی(زیست شناسی-گیاهی) خوندیم چیه؟سوادمون کمتر از کشاورزیا نیست بیشترم هست، اما مدرکمون زیسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

samad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ:

اگه قرار بود با سواد کسی رو استخدام کنن تکلیف شما قبل از اینا مشخص میشد !

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ:

مرضیه خانوم کسی نگفت شما سوادت کمه یا زیاده. ولی بدون از کشاورزی -آب ،سوادت خیلی کمتره

[پاسخ]

روشنک پاسخ در تاريخ بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۳:۵۴ ب.ظ:

سلام مریضه جان خانمی ما کشاورزی ها فقط تنها مکان استخدامیمون جهاد کشاورزیه و این حقمونه سواد ما هم کم نیستا من ارشد زراعتم کلی هم دارم دنبال کار میگردم! مگه ما موقعی که داره اموزش پرورش زیست شناسی میگیره میگیم که سواد ما کمتر از زیستی ها نیست! اینجوری حرف زدن اصلا خوب نیست دوست من :)

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ:

هیچکس با مدرک استخدام نشد مرضیه خانوم همه این کاغذ بازیا الکی بود فقط خودشون و خانوادهاشون استخدام شدن

[پاسخ]

مصطفی
۱۰:۵۱ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

نگران نباشید که لینکها خرابه. چون دارن نور چشمی ها و فرزندان دلبندشون رو استخدام می کنند. اونا که تموم بشن لینکها برای بقیه باز میشه

[پاسخ]

آزاده
۱۰:۵۸ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

توروخدا شانسو ببین لینک باز نمیشه:((( حالا کارشناسی اقتصاد کشاورزی قبول میکنه؟
——
مدیر سای :در فایل مربوط به هر استان رشته ها و تعداد مورد نیاز هر شهر نوشته شده دانلود کنید ببینید رشته شمارو هم شامل میشه یا نه تا لینک ثبت نام درست بشه.

[پاسخ]

علیرضا
۱۲:۲۹ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

ما که فوق لیسانس مدیریت کشاورزی گرفتیم چی؟
اصلا” اسمی از این رشته تو شهر تهران و حومه نبود حالا باید چیکار کنیم؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه؟

[پاسخ]

سهیلا
۱۴:۱۱ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

تاریخ ثبت نام تا کی هست؟اونایی که فوق لیسانس دارن ولی توی دوره های نظارت شرکت نداشتن تکلیفشون چیه؟شانس قبولی شون چقدره؟

[پاسخ]

ویرانگر پاسخ در تاريخ بهمن ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۴:۱۰ ب.ظ:

زمان پیایان نداره برخی از افراد رو می خواهند خودشون بردارن وبرای افراد دیگه آزمون بگیرند.

[پاسخ]

ویرانگر
۱۶:۰۶ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

خبرویژه برای همه ی افرادی که می خواهند ثبت نام کنند وقتی که لینک ثبت نام را میزنید بالای صفحه نوشته ناظرین کشاورزی روی آن کلیک کنید میره توی صفحه ثبت نام ومیتونید ثبت نام کنید.

[پاسخ]

fateme
۲۰:۱۰ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

سلام رشته کاردانی من بهداشت محیط بوده ودر حال حاضر دانشجوی کارشناسی رشته آلودگی محیط زیست هستم چرا نمیتونم در این آزمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

زهرا
۱۰:۰۹ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

سلام.من مهندسی منابع طبیعی خوندم پس تکلیف من چیه؟

[پاسخ]

Leila
۱۲:۱۳ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

سلام-ما توی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانمون نیرو کم هست اصلا کارشناس زراعت نیست چرا فرد استخدام شده را برا مرکز خدمات میخواند؟

[پاسخ]

akbar j
۱۹:۱۱ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

slm man faregol tahsile 1385 hastam.en shallah faraji shode be fkre ma bikaran ham oftadan..hala ke ma ba hogoge mahi 200 hezar tosang lakh kar nakardin bayad chikar konim? yani galat kardim? on ke malome galat kardim amma masoole kiye ke ma 4 sal omre kazebo hadare in pashmaka kardim..

[پاسخ]

ندا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۲:۲۹ ق.ظ:

من که رتبه یک دانشگاه شیراز بودم چی اصلا انگار که نه انگار

[پاسخ]

مریم
۲۰:۱۰ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

من مهندس ناظر نیستم می تونم شرکت کنم؟

[پاسخ]

somaye
۱۴:۱۱ ~ ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

اگه نمی خواید استخدام کنید چرا بیخد جو میدید؟چرا لینک ثبت نام باز نمیشه ها؟

[پاسخ]

مهشید
۱۸:۰۷ ~ ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

اگه میخواین فامیلاتونو استخدام کنیدبکنید. پس چرا آگهی میدین حالا که مجبور میشین لینک رو ببندید

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ:

برا سرگرمی آگهی میدن تا سر کارمون بذارن غمت نباشه تا بوده همین بوده آهوی شکسته پا هم خدایی داره

[پاسخ]

mina
۲۱:۰۴ ~ ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

چراد پس سایت باز نمیشه؟ مردمو مسخره کردین
———–
مدیر سایت : لینک سایت http://dhrd.agri-jahad.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=82800430-858a-40c6-9bc5-be24828ede80&LayoutID=9cb8dc9f-891c-4e8f-990a-2e6fe63fe6ca&ID=757e12ec-bf11-49a0-976f-c57e23d8286d
متاسفانه لینک ثبت نام خیلی کند هست.

[پاسخ]

روشنک
۱۶:۰۰ ~ ۲۳ بهمن ۱۳۹۱

من ثبت نام کردم اما الان که پیگیری رو میزنم میبینم که شهرهای انتخاب شدمو اشتباه وارد کرده چون اون زمان که ثبت نام میکردم سایت مشکل داشت الان هم هر چی شهر رو عوض میکنم و ویرایش میکنم درست نمیشه! چیکار کنم؟!

[پاسخ]

یاراحمدی
۱۲:۰۷ ~ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱

کسی که سابقه کار داره سر کارم هست (انجور که تو رم نوشته شماره تماس محل کار ) چه احتیاجی داره که دوباره استخدام بشه ؟

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ:

این طور نیس کسانی که پارتی دارن سر کارن

[پاسخ]

محسن
۱۲:۱۵ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۲

کسانی که سربازی و سابقه کار نداشتن اسمشون اومد اما افراد لایقی که مهارت و علمو سابقشونم زیاد بود نتونستن جذب بشن چون پ پ پ نداشتند خدا موفق کند شما های رو که این طور نان میخورید حلالا طیبا

[پاسخ]