آگهی استخدام نظافتچی در دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد
شهر های مورد نیاز : مشهد
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 19 مهر ماه 95
متن آگهی

افراد حقیقی و حقوقی برنده شده در مناقصه واگذاری واحدهای بهداشتی – درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نظر دارند جهت ارائه خدمات نظافتی در مراکز و پایگاه های سلامت مشهد ، دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و واجد شرایط در شغل نظافتچی را شناسایی و از طریق آزمون یا مصاحبه و یا هر دو بصورت قراردادی دعوت به همکاری می نماید.

 ردیف آگهی عنوان قرارداد  شهر جنسیت  شرایط احراز
 ۱  نظافتچی  مشهد مرد /زن  دارا بودن مدرک دیپلم (کلیه رشته های متوسطه)

مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ ۱۹ مهر ماه ۹۵

جهت مشاهده شرایط آگهی اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها