آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
شهر های مورد نیاز : آذربایجان غربی
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 2 آبان ماه 94
متن آگهی

موسسه کار آفرینان آوا سلامت در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای قرارداد فی مابین خود ودانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ارومیه از میان افراد واجد الشرایط با آزمون کتبی جهت خدمت در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه اقدام نماید

لذا علاقه مندان می توانند از تاریخ ۲۲ مهرماه سال ۹۴ لغایت ۲آبان ماه سال ۹۴ به سایت این مؤسسه به نشانی azmoon.aheonet.com مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند . ضمناً شرایط لازم در آگهی مربوطه درج گردیده است .

لینک آگهی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : azmoon.aheonet.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها