آگهی استخدام موسسه خیریه کوثر مشیز

موسسه خیریه مشیز کرمان
شهر های مورد نیاز : کرمان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 12 الی 23 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

موسسه خیریه کوثر مشیز واقع در کرمان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون کتبی و مصاحبه علمی از بین داوطلبان مرد حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط دارای شرایط زیر هستند اقدام به جذب نیرو می نماید .

ردیف رشته های تحصیلی جنسیت حداقل مدرک تحصیلی توضیحات
۱ کامپیوتر مرد کارشناسی دارا بودن مدرک کارشناسی کامپیوتر (گرایش it ) الزامی می باشد.

مدارک :

شش قطعه عکس ۳*۴-  کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی- تصویر آخرین مدرک تحصیلی – رزومه کاری – ارائه مدرک مبنی بر دارا بودن ۲ سال سابقه

متقاضیان از یکشنبه ۹۵/۲/۱۲ تا روز پنجشنبه ۹۵/۲/۲۳ از ساعت ۸ تا ۱۴ /۳۰ به آدرس : کرمان- بلوار جهاد- نبش کوچه شماره ۳ – جنب کلینیک ثامن الحجج (ع ) – طبقه دوم مراجعه فرمایند.

 

اطلاعات تماس
نشانی : کرمان- بلوار جهاد- نبش کوچه شماره ۳ – جنب کلینیک ثامن الحجج (ع ) – طبقه دوم
تلفن :
وبسایت : kosarmashiz.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها