آگهی استخدام موسسه خیریه کهریزک

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران ، کرج
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 7 آبان ماه 92
متن آگهی

موسسه خیریه کهریزک مدیران ذیل را که حداقل ده سال سابقه کاری مرتبط در مجموعه های بزرگ داشته باشند ، دعوت به همکاری می نماید.

  • مدیر امور مالی : فقط لیسانس حسابداری ، مجرب در اداره امور مالی مجموعه های بزرگ و مسلط و تهیه و تنظیم صورت های مالی و بودجه و گزارشات ( مقیم کرج )
  • مدیر منابع انسانی : فقط لیسانس مدیریت ، دارای تجربه کافی در امور پرسنلی و مسلط در اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و آگاه به آخرین قوانین کار و تامین اجتماعی ( مقیم تهران )

متقاضیان در صورت تمایل می توانند رزومه خود را به نمابر و یا آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند:

آدرس ایمیل: ahmadi@kahrizak.com
فاکس: 02188345620
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : فاکس: 02188345620
وبسایت : kahrizak.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مهناز
۱۸:۴۳ ~ ۲ آبان ۱۳۹۲

سلام
کارشناسی مدیریت آموزشی دارم وسه سال سابقه کارونیاز شدیدی به کار دارم لطفاًمساعدت فرمایید.سپاسگزارم.

[پاسخ]