آگهی استخدام موسسه حسابرسی آیلین

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تبریز
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 خرداد ماه 93
متن آگهی
موسسه حسابداری و حسابرسی آیلین محاسب هوشمند در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی حسابداری آقا و خانم دعوت به همکاری نماید لذا واجدین شرایط می توانند از تاریخ 01/03/1393 تا تاریخ 15/03/1393 با در داشتن مدارک و رزومه کاری به آدرس زیر مراجعه نمایند .
  • لیسانس حسابداری
  • مدرک کارشناسی
آدرس : تبریز ، شریعتی جنوبی ، کوچه ارک ، بن بست مهر ، روبروی غذاخوری سالار ، ساختمان دکتر معیری ، طبقه دوم ، موسسه حسابداری و حسابرسی آیلین محاسب هوشمند

تلفن تماس : 5575340-5575341

اطلاعات تماس
نشانی : تبریز ، شریعتی جنوبی ، کوچه ارک ، بن بست مهر ، روبروی غذاخوری سالار ، ساختمان دکتر معیری ، طبقه دوم ، موسسه حسابداری و حسابرسی آیلین محاسب هوشمند
تلفن : 5575340-5575341
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها