آگهی استخدام مدیر مالی در شرکت یاتاش

یاتاش
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 19 تیر ماه 95
متن آگهی
شرکت یاتاش جهت تکمیل کادرخود در تهران یک نفر مدیر مالی آقا مسلط بر همکاران سیستم با حداقل ۵ سال سابقه کاری استخدام می نماید.

ایمیل: hr@yatash.ir

تلفن: ۲۵۹۲۳ داخلی ۱۱۰ و ۱۱۱

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۲۵۹۲۳ داخلی ۱۱۰ و ۱۱۱
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
امیر علی کمالی نژاد
۱۲:۱۲ ~ ۷ مرداد ۱۳۹۵

با سلام اینجانب با ۲۰ سال تجربه دارای لیسانس تسلط کامل به کلیه عملیات مالی ، تسلط کامل به بهای تمام شده و بودجه بندی ، تسلط کامل به تمامی نرم افزارهای همکاران سیستم ، تسلط کامل به تهیه طرح های تجاری و گزارشات توجیهی و قوانین مالیات و بیمه و تجارت

[پاسخ]