آگهی استخدام مجتمع چاپ و بسته بندی حروف باران واقع در کرمان

%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d8%ad%d8%b1%d9%88%d9%81-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86
شهر های مورد نیاز : کرمان
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 29 آبان ماه 95
متن آگهی

مجتمع چاپ و بسته بندی حروف باران واقع در کرمان جهت تکمیل نیروی کادر انسانی مورد نیاز خود به همکاری یک نفر حسابدار با مشخصات زیر نیازمند است :

حسابدار

– حداقل مدرک لیسانس حسابداری

-حداقل سه سال سابقه کار

-آشنا به نرم افزار نوسا و تسلط به حسابداری صنعتی

  • واقع در شهرک صنعتی شماره ۲

متقاضیان می توانند همه روزه در ساعات اداری با تلفن : ۰۹۱۳۳۴۱۵۲۹۸ تماس حاصل فرمایند یا رزومه کاری خود را به ایمیل doagooei.s@gmail.com ارسال نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها