آگهی استخدام كارخانه بهداشت كودك

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : جاده قديم كرج ، بعد از ميدان شير پاستوريزه ،‌نبش فتح 13 ،‌پلاك 1
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

ليسانس شيمي (‌كاربردي ،‌آلي و يا محض ) با حداقل يكسال سابقه كار مفيد ، در كارخانه بهداشت كودك (‌كارخانه توليد لوازم بهداشتي و سلولزي كودك ) واقع در جاده قديم كرج ، بعد از ميدان شير پاستوريزه ،‌نبش فتح 13 ،‌پلاك 1 به شماره تماس 80 – 66819477  نيازمنديم . از متقاضيان خواهشمنمديم رزومه كاري خود را به شماره فاكس 66819481 و يا آدرس ايميل b_employment@yahoo.com ارسال نمايند .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 80 – 66819477 فکس : 66819481
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها