آگهی استخدام قراردادی مدیریت درمان تامین اجتماعی اصفهان

سازمان تامین اجتماعی
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 29 مهر ماه 95
متن آگهی

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان در نظر دارد جهت تامین ناوگان نقلیه خود تعداد ۳ دستگاه خودرو بصورت قراردادی به مشخصات زیر اقدام نماید:

  • سمند یا پژو پارس مدل ۹۰ به بالا
  • سن متقاضی حداقل ۳۰ و حداکثر ۵۰ سال
  • داشتن مجوز طرح ترافیک الزامی است.
  • ساعت کار همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۶ می باشد.

متقاضیان حداکثر تا تاریخ ۹۵/۷/۲۹ نسبت به دریافت فرم قرارداد همراه با خودرو به آدرس: اصفهان، خیابان مشتاق دوم، روبروی مسجد مهرآباد، مدیریت درمان تامین اجتماعی، واحد امور رفاهی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اصفهان

تلفن: ۳۲۶۵۷۹۷۶

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۳۲۶۵۷۹۷۶
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها