آگهی استخدام صنایع مس شهید باهنر کرمان

مس شهید باهنر کرمان
شهر های مورد نیاز : تهران ، کرمان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 10 آذر ماه 94
متن آگهی

شرکت مس شهید با هنر در دفتر تهران و مجتمع کرمان برای تکمیل کادر امور مالی و  بازرگانی  خود از واجدین شرایط به شرح زیر دعوت به همکاری می نماید.

لذا از کلیه متقاضیان فارغ التحصیل واجد شرایط  در رشته های زیر درخواست می شود به آدرس www.csp.ir  مراجعه ، فرم مربوطه را تکمیل و تصویر مدارک خواسته شده را تا تارخ ۱۰ آذر ماه ۹۴ استخدام دفتر تهران به آدرس email : employment@csp.ir و استخدام مجتمع کرمان به آدرس email: info@csp.ir ارسال نمایند.

لینک آگهی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : csp.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها