آگهی استخدام شهرداری استان ایلام

ایلام
شهر های مورد نیاز : ایلام
تعداد مورد نیاز : 25 نفر
تاریخ انقضاء : 8 شهریور ماه 93
متن آگهی

استانداري ایلام براي تامين نيروي انساني مورد نياز شهرداريهای تازه تاسيس استان ایلام ( شباب – بلاوه تره – مهر- ماژین ) از محل سهميه استخدامي شماره 18814/92/220 مورخ 14/11/1392 معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور و نامه شماره11131 مورخ 25/03/93 سازمان شهرداريها و دهياري‏هاي كشور، در نظر دارد تعداد 25 نفر افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندي‏هاي تخصصي، علمي و مصاحبه و گزينش به صورت پيماني برای خدمت در شهرداريهای تازه تاسيس استان ایلام ( شباب – بلاوه تره – مهر- ماژین ) استخدام نمايد .
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : ilam.iran-azmoon.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها