آگهی استخدام شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%da%af%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b4-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 7 آذر ماه 95
متن آگهی
شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو واقع در تهران به منظور تکمیل کادر خود نیاز به همکاری تمام وقت یک نفر آقا با مدرک حداقل کارشناسی حسابداری یا مدیریت مالی و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر (ترجیحا تهران ، شهید بهشتی ، علامه و نفت ) دارد.

از علاقه مندان واجد شرایط دعوت به عمل می آید با مراجعه به وب سایت شرکت فرم رزومه را دریافت و بعد از تکمیل نمودن مجددا از طریق سایت برای این شرکت ارسال فرمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۲۲۰۱۵۷۶۸

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کیلیک کنید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۲۲۰۱۵۷۶۸
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها