آگهی استخدام شرکت کویرسرام پارسیان

کویر سرام پارسیان
شهر های مورد نیاز : یزد
تعداد مورد نیاز : 6 نفر
تاریخ انقضاء : 14 آذر ماه 92
متن آگهی

شرکت کویرسرام پارسیان واقع در شهر یزد در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری خود از متقاضیان واجد شرایط ذیل از طریق مصاحبه حضوری و تخصصی افرادی را گزینش نماید. لذا متقاضیان واجد شرایط می توانند در ساعات اداری با همراه داشتن مدارک لازم به دفتر مرکزی شرکت واقع در یزد، سه راه حکیمیان ابتدای بلوار پاکنژاد جنب مسجد بلوری زاده مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 03515241920 و یا همراه 09135277752 تماس حاصل فرمایند. در ضمن شرایط حقوق و مزایا با توجه به سابقه کار، مدرک تحصیلی و تخصص افراد براساس حداقل پایه قانون کار متغیر خواهد بود.

1-    کارشناس فروش با حداقل 3 سال سابقه کار موثر با مدرک حداقل فوق دیپلم مرتبط   2نفر آقا   و  1 نفر خانم
2-    طراح گرافیک مسلط به نرم افزارهای طراحی و گرافیک با حداقل 3 سال سابقه کار موثربا مدرک تحصیلی حداقل دیپلم  2 نفر خانم
3-    مسئول دفتربا روابط عمومی بسیار بالا ومسلط به نرم افزارهای آفیس، اموراداری واصول ارتباطات بامدرک تحصیلی حداقل دیپلم1 نفر خانم

اطلاعات تماس
نشانی : یزد-سه راه حکیمیان -ابتدای بلوار پاکنژاد- جنب مسجد بلوری زاده
تلفن : 03515241920 و یا همراه 09135277752
وبسایت : kavirceram.com
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها